MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 30 września
im. Hieronima, Zofii

Startuje Mini Wichoś Basket Liga SP nr 11

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 6 listopada 2013, 15:05
Aktualizacja: 0:32
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Dużo chętnych zawodników i zawodniczek zgłosiło się do rozgrywek Wichoś Mini Basket Ligi organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w SP nr 11 w ramach projektu „Basketmania”. Poniżej przedstawimy składy wszystkich zespołów biorących udział w rozgrywkach.

- Aż 74 dzieci, młodych adeptów koszykówki zagra w piątkowe popołudnia w roku szkolnym 2013/2014 w zabobrzańskiej podstawówce – mówi nauczyciel wf-u i organizator turnieju Rafał Sroka.

Oto oficjalne składy drużyn, które już 8 listopada zagrają w małej sali gimnastycznej SP nr 11

KLASA 3 A
Marcin Niedzielski
Oliwer Jonkisz
Dominik Drytko
Krzysztof Szajda
Mateusz Stefanowicz
Dawid Rząsa
Michał Kobylak

KLASA 3 B
Michał Gigiel
Maciej Gutowski
Arkadiusz Stankowski
Hanna Kucza
Nikola Sobrino-Difur
Oliwer Oleksin- Kodż
Wiktoria Trzeciak

KLASA 3 C
Jan Łapaj
Antoś Pankowski
Maksym Wozny
Anna Podlacha
Andrzej Balasa

KLASA 3 D
Małgorzata Kocnikowska
Szymon Zawlik
Karolina Kręcichwost
Julia Nakonieczna
Kuba Bugalski
Natalia Stelmaszczyk
Oliwer Grzymisławski
Monika Kopczyńska
Oliwia Grabowska
Kuba Jędruch
Natalia Korecka
Bartosz Rybiałek
Julia Hryniak

KLASA 3 E
Dawid Bonio
Julia Desput
Gabrysia Krynicka
Jakub Marek
Wiktoria Nawłoka
Wiktoria Szulczyńska

KLASA 3 F
Błażej Zawadzki
Kornel Kapeluk
Karol Szandulski
Kordian Muller
Malwina Sadowska
Paweł Świątkowski
Wiktor Żuliński
Bartosz Baczyński
Michalina Wojtas
Emilia Aziri
Kuba Hołownia

KLASA 3 M
Zofia Grochowska
Michał Wojtaczka
Hanna Stępień
Liliana Jaśkiewicz
Marta Wojtunik
Tomasz Mazurkiewicz
Katarzyna Iwanek
Bartek Haik
Igor Żabiński

REPREZENTACJA KLAS 2
Amelia Saran
Wiktoria Sokal
Emilia Okoń
Julia Rząsa
Hanna Michalska
Kalina Bandura
Aleksandra Montuło
Oliwia Pladzyk
Julia Dobrucka
Julia Mochól
Beata Fidler
Oliwia Romano
Kacper Florczak
Dawid Szymula
Kacper Siwek
Tomasz Tęcza
Mateusz Skrzyszowski

Terminarz 1. kolejki (8 listopada)
GODZINA 17.00: KLASA 3 A – REPREZENTACJA KLASY 2
GODZINA 17.25: KLASA 3 B – KLASA 3 M
GODZINA 17.45: KLASA 3 C – KLASA 3 F
GODZINA 18.10: KLASA 3 D – KLASA 3 E

Patronem medialnym rozgrywek jest Jelonka.com

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Senator zachęca do głosowania na maszty

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Historyczna wygrana Wilków

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Odkrycia w kościele

Pustostan po premierze

Alarmy bombowe

Wysokie zwycięstwo na inaugurację

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
186
Tak
39%
Nie
51%
Nie wiem
10%