MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Startuje A klasa

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 18 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 18 sierpnia 2006, 22:44
Autor: Agnieszka Rafińska
Już w najbliższą niedzielę, 20 sierpnia, ruszają rozgrywki A klasy.

Wśród zespołów rozpoczynających sezon znalazła się ekipa z Jeleniej Góry - Pub Gol.
Podopieczni Lecha Walczaka ciężko przepracowali swój okres przygotowawczy. Beniaminek A klasy rozegrał wiele spotkań kontrolnych. Większość z nich zakończyła się jednak sromotnymi porażkami, jak 0:11 z Lotnikiem czy 3:8 z Orłem Lubawka. Pubowicze nie wygrali również żadnego meczu, a jedynym korzystnym rezultatem był remis 3:3 z Rębiszowem. W pierwszej kolejce ekipa z Jeleniej Góry spotka się z Victorią Czadrów. Pojedynek odbędzie się o godzinie 15.00 na stadionie przy ulicy Lubańskiej.

Poniżej prezentujemy terminarz rozgrywek rundy jesiennej, wszystkie mecze o godz. 15.00

<b>Terminarz A-klasy, gr.I</b>

<b>1 Kolejka 20.08.2006</b>
Pub-Gol Jelenia Góra - Victoria Czadrów
Gambit Chełmsko Śląskie - Orzeł Wojcieszów
Olimpia Kowary - Halniak Miłków
Orły Lipienica - L.Z.S. Łomnica
Olimpia Ii Pagaz Krzeszów - Pogoń Świerzawa
Spójnia Sady - Zjednoczeni Bolków
Orzeł Mysłakowice - Rudawy Janowice Wielkie

<b>2 Kolejka 27.08.2006</b>
Gambit Chełmsko Śląskie - Pub-Gol Jelenia Góra
Pogoń Świerzawa - Olimpia Kowary
Rudawy Janowice Wielkie - Olimpia Ii Pagaz Krzeszów
Zjednoczeni Bolków - Orzeł Mysłakowice
L.Z.S. Łomnica - Spójnia Sady
Victoria Czadrów - Orły Lipienica
Orzeł Wojcieszów - Halniak Miłków

<b>3 Kolejka 03.09.2006</b>
Pub-Gol Jelenia Góra - Orzeł Wojcieszów
Orły Lipienica - Gambit Chełmsko Śląskie
Spójnia Sady - Victoria Czadrów
Orzeł Mysłakowice - L.Z.S. Łomnica
Olimpia Ii Pagaz Krzeszów - Zjednoczeni Bolków
Olimpia Kowary - Rudawy Janowice Wielkie
Halniak Miłków - Pogoń Świerzawa

<b>4 Kolejka 06.09.2006</b>
Victoria Czadrów - Orzeł Mysłakowice
Rudawy Janowice Wielkie - Halniak Miłków
Jednoczeni Bolków - Olimpia Kowary
L.Z.S. Łomnica - Olimpia Ii Pagaz Krzeszów
Pub-Gol Jelenia Góra - Orły Lipienica
Gambit Chełmsko Śląskie - Spójnia Sady
Orzeł Wojcieszów - Pogoń Świerzawa

<b>5 Kolejka 10.09.2006</b>
Halniak Miłków - Zjednoczeni Bolków
Orły Lipienica - Orzeł Wojcieszów
Spójnia Sady - Pub-Gol Jelenia Góra
Olimpia Ii Pagaz Krzeszów - Victoria Czadrów
Olimpia Kowary - L.Z.S. Łomnica
Orzeł Mysłakowice - Gambit Chełmsko Śląskie
Pogoń Świerzawa - Rudawy Janowice Wielkie

<b>6 Kolejka 17.09.2006</b>
Pub-Gol Jelenia Góra - Orzeł Mysłakowice
Orzeł Wojcieszów - Rudawy Janowice Wielkie
Victoria Czadrów - Olimpia Kowary
L.Z.S. Łomnica - Halniak Miłków
Gambit Chełmsko Śląskie - Olimpia Ii Pagaz Krzeszów
Zjednoczeni Bolków - Pogoń Świerzawa
Orły Lipienica - Spójnia Sady

<b>7 Kolejka 24.09.2006</b>
Orzeł Mysłakowice - Orły Lipienica
Rudawy Janowice Wielkie - Zjednoczeni Bolków
Olimpia Kowary - Gambit Chełmsko Śląskie
Olimpia Ii Pagaz Krzeszów - Pub-Gol Jelenia Góra
Halniak Miłków - Victoria Czadrów
Pogoń Świerzawa - L.Z.S. Łomnica
Spójnia Sady - Orzeł Wojcieszów

<b>8 Kplejka 01.10.2006</b>
Gambit Chełmsko Śląskie - Halniak Miłków
L.Z.S. Łomnica - Rudawy Janowice Wielkie
Victoria Czadrów - Pogoń Świerzawa
Orły Lipienica - Olimpia Ii Pagaz Krzeszów
Pub-Gol Jelenia Góra - Olimpia Kowary
Orzeł Wojcieszów - Zjednoczeni Bolków
Spójnia Sady - Orzeł Mysłakowice

<b>9 Kolejka 08.10.2006</b>
Orzeł Mysłakowice - Orzeł Wojcieszów
Olimpia Ii Pagaz Krzeszów - Spójnia Sady
Olimpia Kowary - Orły Lipienica
Halniak Miłków - Pub-Gol Jelenia Góra
Pogoń Świerzawa - Gambit Chełmsko Śląskie
Rudawy Janowice Wielkie - Victoria Czadrów
Zjednoczeni Bolków - L.Z.S. Łomnica

<b>10 Kolejka 15.10.2006 </b>
Orły Lipienica - Halniak Miłków
Orzeł Wojcieszów - L.Z.S. Łomnica
Victoria Czadrów - Zjednoczeni Bolków
Pub-Gol Jelenia Góra - Pogoń Świerzawa
Spójnia Sady - Olimpia Kowary
Gambit Chełmsko Śląskie - Rudawy Janowice Wielkie
Orzeł Mysłakowice - Olimpia Ii Pagaz Krzeszów

<b>11 Kolejka 22.10.2006</b>
Rudawy Janowice Wielkie - Pub-Gol Jelenia Góra
Olimpia Ii Pagaz Krzeszów - Orzeł Wojcieszów
Olimpia Kowary - Orzeł Mysłakowice
Halniak Miłków - Spójnia Sady
Pogoń Świerzawa - Orły Lipienica
L.Z.S. Łomnica - Victoria Czadrów
Zjednoczeni Bolków - Gambit Chełmsko Śląskie

<b>12 Kolejka 29.10.2006</b>
Orzeł Wojcieszów - Victoria Czadrów
Gambit Chełmsko Śląskie - L.Z.S. Łomnica
Spójnia Sady - Pogoń Świerzawa
Pub-Gol Jelenia Góra - Zjednoczeni Bolków
Orły Lipienica - Rudawy Janowice Wielkie
Olimpia Ii Pagaz Krzeszów - Olimpia Kowary
Orzeł Mysłakowice - Halniak Miłków

<b>13 Kolejka 05.11.2006</b>
Olimpia Kowary - Orzeł Wojcieszów
Victoria Czadrów - Gambit Chełmsko Śląskie
Pogoń Świerzawa - Orzeł Mysłakowice
Zjednoczeni Bolków - Orły Lipienica
Rudawy Janowice Wielkie - Spójnia Sady
Halniak Miłków - Olimpia Ii Pagaz Krzeszów
L.Z.S. Łomnica - Pub-Gol Jelenia Góra

============================================

<b>Terminarz A-klasy, gr.II</b>

<b>1 Kolejka 20.08.2006</b>
Cosmos Milików - Orzeł Platerówka
Fatma Pobiedna - Stella Lubomierz
Pogoń Markocice - Granica Miłoszów
Skalnik Rębiszów - Cosmos Radzimów
Radar Radoniów - Olsza Olszyna
Piast Dziwiszów - Włókniarz Leśna
K.S.L.Z.S. Stara Kamienica - Woskar Ii Szklarska Poręba-Wojcieszyce

<b>2 Kolejka 27.08.2006</b>
Orzeł Platerówka - Woskar Ii Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Włókniarz Leśna - K.S.L.Z.S. Stara Kamienica
Olsza Olszyna - Piast Dziwiszów
Cosmos Radzimów - Radar Radoniów
Granica Miłoszów - Skalnik Rębiszów
Stella Lubomierz - Pogoń Markocice
Cosmos Milików - Fatma Pobiedna

<b>3 Kolejka 03.09.2006</b>
Fatma Pobiedna - Orzeł Platerówka
Pogoń Markocice - Cosmos Milików
Skalnik Rębiszów - Stella Lubomierz
Radar Radoniów - Granica Miłoszów
Piast Dziwiszów - Cosmos Radzimów
K.S.L.Z.S. Stara Kamienica - Olsza Olszyna
Woskar Ii Szklarska Poręba-Wojcieszyce - Włókniarz Leśna

<b>4 Kolejka 06.09.2006</b>
Orzeł Platerówka - Włókniarz Leśna
Olsza Olszyna - Woskar Ii Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Cosmos Radzimów - K.S.L.Z.S. Stara Kamienica
Granica Miłoszów - Piast Dziwiszów
Stella Lubomierz - Radar Radoniów
Cosmos Milików - Skalnik Rębiszów
Fatma Pobiedna - Pogoń Markocice

<b>5 Kolejka 10.09.2006</b>
Pogoń Markocice - Orzeł Platerówka
2skalnik Rębiszów - Fatma Pobiedna
Radar Radoniów - Cosmos Milików
Piast Dziwiszów - Stella Lubomierz
K.S.L.Z.S. Stara Kamienica - Granica Miłoszów
Woskar Ii Szklarska Poręba-Wojcieszyce - Cosmos Radzimów
Włókniarz Leśna - Olsza Olszyna

<b>6 Kolejka 17.09.2006</b>
Orzeł Platerówka - Olsza Olszyna
Cosmos Radzimów - Włókniarz Leśna
Granica Miłoszów - Woskar Ii Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Stella Lubomierz - K.S.L.Z.S. Stara Kamienica
Cosmos Milików - Piast Dziwiszów
Fatma Pobiedna - Radar Radoniów
Pogoń Markocice - Skalnik Rębiszów

<b>7 Kolejka 24.09.2006</b>
Skalnik Rębiszów - Orzeł Platerówka
Radar Radoniów - Pogoń Markocice
Piast Dziwiszów - Fatma Pobiedna
K.S.L.Z.S. Stara Kamienica - Cosmos Milików
Woskar Ii Szklarska Poręba-Wojcieszyce - Stella Lubomierz
Włókniarz Leśna - Granica Miłoszów
Olsza Olszyna - Cosmos Radzimów

<b>8 Kolejka 01.10.2006</b>
Orzeł Platerówka - Cosmos Radzimów
Granica Miłoszów - Olsza Olszyna
Stella Lubomierz - Włókniarz Leśna
Cosmos Milików - Woskar Ii Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Fatma Pobiedna - K.S.L.Z.S. Stara Kamienica
Pogoń Markocice - Piast Dziwiszów
Skalnik Rębiszów - Radar Radoniów

<b>9 Kolejka 08.10.2006</b>
Radar Radoniów - Orzeł Platerówka
Piast Dziwiszów - Skalnik Rębiszów
K.S.L.Z.S. Stara Kamienica - Pogoń Markocice
Woskar Ii Szklarska Poręba-Wojcieszyce - Fatma Pobiedna
Włókniarz Leśna - Cosmos Milików
Olsza Olszyna - Stella Lubomierz
Cosmos Radzimów - Granica Miłoszów

<b>10 Kolejka 15.10.2006</b>
Orzeł Platerówka - Granica Miłoszów
Stella Lubomierz - Cosmos Radzimów
Cosmos Milików - Olsza Olszyna
Fatma Pobiedna - Włókniarz Leśna
Pogoń Markocice - Woskar Ii Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Skalnik Rębiszów - K.S.L.Z.S. Stara Kamienica
Radar Radoniów - Piast Dziwiszów

<b>11 Kolejka 22.10.2006</b>
Piast Dziwiszów - Orzeł Platerówka
K.S.L.Z.S. Stara Kamienica - Radar Radoniów
Woskar Ii Szklarska Poręba-Wojcieszyce - Skalnik Rębiszów
Włókniarz Leśna - Pogoń Markocice
Olsza Olszyna - Fatma Pobiedna
Cosmos Radzimów - Cosmos Milików
Granica Miłoszów - Stella Lubomierz

<b>12 Kolejka 29.10.2006</b>
Orzeł Platerówka - Stella Lubomierz
Cosmos Milików - Granica Miłoszów
Fatma Pobiedna - Cosmos Radzimów
Pogoń Markocice - Olsza Olszyna
Skalnik Rębiszów - Włókniarz Leśna
Radar Radoniów - Woskar Ii Szklarska Poręba-Wojcieszyce
Piast Dziwiszów - K.S.L.Z.S. Stara Kamienica

<b>13 Kolejka 05.11.2006</b>
K.S.L.Z.S. Stara Kamienica - Orzeł Platerówka
Woskar Ii Szklarska Poręba-Wojcieszyce - Piast Dziwiszów
Włókniarz Leśna - Radar Radoniów
Olsza Olszyna - Skalnik Rębiszów
Cosmos Radzimów - Pogoń Markocice
Granica Miłoszów - Fatma Pobiedna
Stella Lubomierz - Cosmos Milików

============================================

<b>Terminarz A-klasy, gr.III</b>

<b>1 Kolejka 15.08.2006</b>
K.S. Łąka - Bobrzanie Bolesławiec
Przyszłość Dłużyna - Leśnik Osiecznica
Błękitni Studniska Dolne- Piast Wykroty
Górnik Węgliniec - Ks-L.Z.S. Mikułowa
G.K.S. Warta Bolesławiecka - Victoria Ruszów
G.K.S. Tomaszów Bolesławiecki - G.K.S. Iwiny
Piast Czerwona Woda - Czarni Czerna
Jawa Otok - Iskra Łagów

<b>2 Kolejka 20.08.2006</b>
Bobrzanie Bolesławiec - Iskra Łagów
Czarni Czerna - Jawa Otok
G.K.S. Iwiny - Piast Czerwona Woda
Victoria Ruszów - G.K.S. Tomaszów Bolesławiecki
Ks-L.Z.S. Mikułowa - G.K.S. Warta Bolesławiecka
Piast Wykroty - Górnik Węgliniec
Leśnik Osiecznica - Błękitni Studniska Dolne
K.S. Łąka - Przyszłość Dłużyna

<b>3 Kolejka 27.08.2006</b>
Przyszłość Dłużyna - Bobrzanie Bolesławiec
Błękitni Studniska Dolne- K.S. Łąka
Górnik Węgliniec - Leśnik Osiecznica
G.K.S. Warta Bolesławiecka - Piast Wykroty
G.K.S. Tomaszów Bolesławiecki - Ks-L.Z.S. Mikułowa
Piast Czerwona Woda - Victoria Ruszów
Jawa Otok - G.K.S. Iwiny
Iskra Łagów - Czarni Czerna

<b>4 Kolejka 30.08.2006</b>
Bobrzanie Bolesławiec - Czarni Czerna
G.K.S. Iwiny - Iskra Łagów
Victoria Ruszów - Jawa Otok
Ks-L.Z.S. Mikułowa - Piast Czerwona Woda
Piast Wykroty - G.K.S. Tomaszów Bolesławiecki
Leśnik Osiecznica - G.K.S. Warta Bolesławiecka
K.S. Łąka - Górnik Węgliniec
Przyszłość Dłużyna - Błękitni Studniska Dolne

<b>5 Kolejka 03.09.2006</b>
Błękitni Studniska Dolne- Bobrzanie Bolesławiec
Górnik Węgliniec - Przyszłość Dłużyna
G.K.S. Warta Bolesławiecka - K.S. Łąka
G.K.S. Tomaszów Bolesławiecki - Leśnik Osiecznica
Piast Czerwona Woda - Piast Wykroty
Jawa Otok - Ks-L.Z.S. Mikułowa
Iskra Łagów - Victoria Ruszów
Czarni Czerna - G.K.S. Iwiny

<b>6 Kolejka 10.09.2006</b>
Bobrzanie Bolesławiec - G.K.S. Iwiny
Victoria Ruszów - Czarni Czerna
Ks-L.Z.S. Mikułowa - Iskra Łagów
Piast Wykroty - Jawa Otok
Leśnik Osiecznica - Piast Czerwona Woda
K.S. Łąka - G.K.S. Tomaszów Bolesławiecki
Przyszłość Dłużyna - G.K.S. Warta Bolesławiecka
Błękitni Studniska Dolne- Górnik Węgliniec

<b>7 Kolejka 13.09.2006</b>
Górnik Węgliniec - Bobrzanie Bolesławiec
G.K.S. Warta Bolesławiecka - Błękitni Studniska Dolne
G.K.S. Tomaszów Bolesławiecki - Przyszłość Dłużyna
Piast Czerwona Woda - K.S. Łąka
Jawa Otok - Leśnik Osiecznica
Iskra Łagów - Piast Wykroty
Czarni Czerna - Ks-L.Z.S. Mikułowa
G.K.S. Iwiny - Victoria Ruszów

<b>8 Kolejka 17.09.2006</b>
Bobrzanie Bolesławiec - Victoria Ruszów
Ks-L.Z.S. Mikułowa - G.K.S. Iwiny
Piast Wykroty - Czarni Czerna
Leśnik Osiecznica - Iskra Łagów
K.S. Łąka - Jawa Otok
Przyszłość Dłużyna - Piast Czerwona Woda
Błękitni Studniska Dolne- G.K.S. Tomaszów Bolesławiecki
Górnik Węgliniec - G.K.S. Warta Bolesławiecka

<b>9 Kolejka 24.09.2006</b>
G.K.S. Warta Bolesławiecka - Bobrzanie Bolesławiec
G.K.S. Tomaszów Bolesławiecki - Górnik Węgliniec
Piast Czerwona Woda - Błękitni Studniska Dolne
Jawa Otok - Przyszłość Dłużyna
Iskra Łagów - K.S. Łąka
Czarni Czerna - Leśnik Osiecznica
G.K.S. Iwiny - Piast Wykroty
Victoria Ruszów - Ks-L.Z.S. Mikułowa

<b>10 Kolejka 01.10.2006</b>
Bobrzanie Bolesławiec - Ks-L.Z.S. Mikułowa
Piast Wykroty - Victoria Ruszów
Leśnik Osiecznica - G.K.S. Iwiny
K.S. Łąka - Czarni Czerna
Przyszłość Dłużyna - Iskra Łagów
Błękitni Studniska Dolne- Jawa Otok
Górnik Węgliniec - Piast Czerwona Woda
G.K.S. Warta Bolesławiecka - G.K.S. Tomaszów Bolesławiecki

<b>11 Kolejka 08.10.2006</b>
G.K.S. Tomaszów Bolesławiecki - Bobrzanie Bolesławiec
Piast Czerwona Woda - G.K.S. Warta Bolesławiecka
Jawa Otok - Górnik Węgliniec
Iskra Łagów - Błękitni Studniska Dolne
Czarni Czerna - Przyszłość Dłużyna
G.K.S. Iwiny - K.S. Łąka
Victoria Ruszów - Leśnik Osiecznica
Ks-L.Z.S. Mikułowa - Piast Wykroty

<b>12 Kolejka 15.10.2006</b>
Bobrzanie Bolesławiec - Piast Wykroty
Leśnik Osiecznica - Ks-L.Z.S. Mikułowa
K.S. Łąka - Victoria Ruszów
Przyszłość Dłużyna - G.K.S. Iwiny
Błękitni Studniska Dolne- Czarni Czerna
Górnik Węgliniec - Iskra Łagów
G.K.S. Warta Bolesławiecka - Jawa Otok
G.K.S. Tomaszów Bolesławiecki - Piast Czerwona Woda

<b>13 Kolejka 22.10.2006</b>
Piast Czerwona Woda - Bobrzanie Bolesławiec
Jawa Otok - G.K.S. Tomaszów Bolesławiecki
Iskra Łagów - G.K.S. Warta Bolesławiecka
Czarni Czerna - Górnik Węgliniec
G.K.S. Iwiny - Błękitni Studniska Dolne
Victoria Ruszów - Przyszłość Dłużyna
Ks-L.Z.S. Mikułowa - K.S. Łąka
Piast Wykroty - Leśnik Osiecznica

<b>14 Kolejka 29.10.2006</b>
Bobrzanie Bolesławiec - Leśnik Osiecznica
K.S. Łąka - Piast Wykroty
Przyszłość Dłużyna - Ks-L.Z.S. Mikułowa
Błękitni Studniska Dolne- Victoria Ruszów
Górnik Węgliniec - G.K.S. Iwiny
G.K.S. Warta Bolesławiecka - Czarni Czerna
G.K.S. Tomaszów Bolesławiecki - Iskra Łagów
Piast Czerwona Woda - Jawa Otok

<b>15 Kolejka 05.11.2006</b>
Jawa Otok - Bobrzanie Bolesławiec
Iskra Łagów - Piast Czerwona Woda
Czarni Czerna - G.K.S. Tomaszów Bolesławiecki
G.K.S. Iwiny - G.K.S. Warta Bolesławiecka
Victoria Ruszów - Górnik Węgliniec
Ks-L.Z.S. Mikułowa - Błękitni Studniska Dolne
Piast Wykroty - Przyszłość Dłużyna
Leśnik Osiecznica - K.S. Łąka

Ogłoszenia

Czytaj również

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Jest szansa na miliony

Lotnik w kolejnej rundzie

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~kibic 19-08-2006 10:14
Pub Gol - Pogoń Wleń 0:2 Zapomnieliscie dodac ze przegrali z Pogonia .. to byl istotny mecz
~kibic i... 20-08-2006 10:23
haha,dobre to było.....Ciekawe ile Lipienica wyłapie dziś od Łomnicy...:)
~Radek 30-03-2007 9:55
Zimoński wymiata w Halniaku

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Prezes sądu okręgowego grozi procesami

Pożar auta przy rondzie  

Podział punktów w Wojcieszycach

Lista Lewicy do Sejmu

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
404
Tak
80%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%