MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Start "okręgówki" już w połowie sierpnia

Wiadomości: klasa okręgowa
Czwartek, 19 lipca 2018, 20:10
Aktualizacja: 20:21
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na weekend – 11 i 12 sierpnia zaplanowano pierwszą kolejkę piłkarskiej klasy okręgowej na szczeblu OZPN Jelenia Góra. Na starcie znajdzie się szesnaście zespołów.

1. kolejka (11-12 sierpnia):
Lotnik Jeżów Sudecki - Cosmos Radzimów
Chrobry Nowogrodziec - Łużyce Lubań
Włókniarz Leśna - Pogoń Świerzawa
Piast Bolków - Olimpia Kamienna Góra
Piast Wykroty - Nysa Zgorzelec
GKS Warta Bolesławiecka - Hutnik Pieńsk
Woskar Szklarska Poręba - Granica Bogatynia
Stella Lubomierz - Gryf Gryfów Śląski

2. kolejka (18-19 sierpnia):
Cosmos Radzimów - Gryf Gryfów Śląski
Granica Bogatynia - Stella Lubomierz
Hutnik Pieńsk - Woskar Szklarska Poręba
Nysa Zgorzelec - GKS Warta Bolesławiecka
Olimpia Kamienna Góra - Piast Wykroty
Pogoń Świerzawa - Piast Bolków
Łużyce Lubań - Włókniarz Leśna
Lotnik Jeżów Sudecki - Chrobry Nowogrodziec

3. kolejka (25-26 sierpnia):
Chrobry Nowogrodziec - Cosmos Radzimów
Włókniarz Leśna - Lotnik Jeżów Sudecki
Piast Bolków - Łużyce Lubań
Piast Wykroty - Pogoń Świerzawa
GKS Warta Bolesławiecka - Olimpia Kamienna Góra
Woskar Szklarska Poręba - Nysa Zgorzelec
Stella Lubomierz - Hutnik Pieńsk
Gryf Gryfów Śląski - Granica Bogatynia

4. kolejka (1-2 września):
Cosmos Radzimów - Granica Bogatynia
Hutnik Pieńsk - Gryf Gryfów Śląski
Nysa Zgorzelec - Stella Lubomierz
Olimpia Kamienna Góra - Woskar Szklarska Poręba
Pogoń Świerzawa - GKS Warta Bolesławiecka
Łużyce Lubań - Piast Wykroty
Lotnik Jeżów Sudecki - Piast Bolków
Chrobry Nowogrodziec - Włókniarz Leśna

5. kolejka (8-9 września):
Włókniarz Leśna - Cosmos Radzimów
Piast Bolków - Chrobry Nowogrodziec
Piast Wykroty - Lotnik Jeżów Sudecki
GKS Warta Bolesławiecka - Łużyce Lubań
Woskar Szklarska Poręba - Pogoń Świerzawa
Stella Lubomierz - Olimpia Kamienna Góra
Gryf Gryfów Śląski - Nysa Zgorzelec
Granica Bogatynia - Hutnik Pieńsk

6. kolejka (15-16 września):
Cosmos Radzimów - Hutnik Pieńsk
Nysa Zgorzelec - Granica Bogatynia
Olimpia Kamienna Góra - Gryf Gryfów Śląski
Pogoń Świerzawa - Stella Lubomierz
Łużyce Lubań - Woskar Szklarska Poręba
Lotnik Jeżów Sudecki - GKS Warta Bolesławiecka
Chrobry Nowogrodziec - Piast Wykroty
Włókniarz Leśna - Piast Bolków

7. kolejka (22-23 września):
Piast Bolków - Cosmos Radzimów
Piast Wykroty - Włókniarz Leśna
GKS Warta Bolesławiecka - Chrobry Nowogrodziec
Woskar Szklarska Poręba - Lotnik Jeżów Sudecki
Stella Lubomierz - Łużyce Lubań
Gryf Gryfów Śląski - Pogoń Świerzawa
Granica Bogatynia - Olimpia Kamienna Góra
Hutnik Pieńsk - Nysa Zgorzelec

8. kolejka (29-30 września):
Cosmos Radzimów - Nysa Zgorzelec
Olimpia Kamienna Góra - Hutnik Pieńsk
Pogoń Świerzawa - Granica Bogatynia
Łużyce Lubań - Gryf Gryfów Śląski
Lotnik Jeżów Sudecki - Stella Lubomierz
Chrobry Nowogrodziec - Woskar Szklarska Poręba
Włókniarz Leśna - GKS Warta Bolesławiecka
Piast Bolków - Piast Wykroty

9. kolejka (6-7 października):
Piast Wykroty - Cosmos Radzimów
GKS Warta Bolesławiecka - Piast Bolków
Woskar Szklarska Poręba - Włókniarz Leśna
Stella Lubomierz - Chrobry Nowogrodziec
Gryf Gryfów Śląski - Lotnik Jeżów Sudecki
Granica Bogatynia - Łużyce Lubań
Hutnik Pieńsk - Pogoń Świerzawa
Nysa Zgorzelec - Olimpia Kamienna Góra

10. kolejka (13-14 października):
Cosmos Radzimów - Olimpia Kamienna Góra
Pogoń Świerzawa - Nysa Zgorzelec
Łużyce Lubań - Hutnik Pieńsk
Lotnik Jeżów Sudecki - Granica Bogatynia
Chrobry Nowogrodziec - Gryf Gryfów Śląski
Włókniarz Leśna - Stella Lubomierz
Piast Bolków - Woskar Szklarska Poręba
Piast Wykroty - GKS Warta Bolesławiecka

11. kolejka (20-21 października):
GKS Warta Bolesławiecka - Cosmos Radzimów
Woskar Szklarska Poręba - Piast Wykroty
Stella Lubomierz - Piast Bolków
Gryf Gryfów Śląski - Włókniarz Leśna
Granica Bogatynia - Chrobry Nowogrodziec
Hutnik Pieńsk - Lotnik Jeżów Sudecki
Nysa Zgorzelec - Łużyce Lubań
Olimpia Kamienna Góra - Pogoń Świerzawa

12. kolejka (27-28 października):
Cosmos Radzimów - Pogoń Świerzawa
Łużyce Lubań - Olimpia Kamienna Góra
Lotnik Jeżów Sudecki - Nysa Zgorzelec
Chrobry Nowogrodziec - Hutnik Pieńsk
Włókniarz Leśna - Granica Bogatynia
Piast Bolków - Gryf Gryfów Śląski
Piast Wykroty - Stella Lubomierz
GKS Warta Bolesławiecka - Woskar Szklarska Poręba

13. kolejka (3-4 listopada):
Woskar Szklarska Poręba - Cosmos Radzimów
Stella Lubomierz - GKS Warta Bolesławiecka
Gryf Gryfów Śląski - Piast Wykroty
Granica Bogatynia - Piast Bolków
Hutnik Pieńsk - Włókniarz Leśna
Nysa Zgorzelec - Chrobry Nowogrodziec
Olimpia Kamienna Góra - Lotnik Jeżów Sudecki
Pogoń Świerzawa - Łużyce Lubań

14. kolejka (10-11 listopada):
Cosmos Radzimów - Łużyce Lubań
Lotnik Jeżów Sudecki - Pogoń Świerzawa
Chrobry Nowogrodziec - Olimpia Kamienna Góra
Włókniarz Leśna - Nysa Zgorzelec
Piast Bolków - Hutnik Pieńsk
Piast Wykroty - Granica Bogatynia
GKS Warta Bolesławiecka - Gryf Gryfów Śląski
Woskar Szklarska Poręba - Stella Lubomierz

15. kolejka (17-18 listopada):
Stella Lubomierz - Cosmos Radzimów
Gryf Gryfów Śląski - Woskar Szklarska Poręba
Granica Bogatynia - GKS Warta Bolesławiecka
Hutnik Pieńsk - Piast Wykroty
Nysa Zgorzelec - Piast Bolków
Olimpia Kamienna Góra - Włókniarz Leśna
Pogoń Świerzawa - Chrobry Nowogrodziec
Łużyce Lubań - Lotnik Jeżów Sudecki

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bestie A. Cieślińskiej w Muzeum Przyrodniczym

Czyżby Andrzej Duda?

Po przerwie znaleźli drogę do bramki

Będą widoki ze Zbójeckich Skał

Rezerwy Miedzi pokonane!

Pub Gol pokonał Chmielankę

Drzymały i Flisaków gotowe – od kiedy MZK?

Derby Jeleniej Góry w Pucharze Polski

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
818
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%