MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Start do ratusza

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 17 maja 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 17 maja 2006, 14:01
Autor: TEJO
Fot. Jelonka.com
Eugeniusz Piotrowski, przewodniczący komisji rozwoju rady miejskiej, jako pierwszy oficjalnie oświadczył, że będzie ubiegał się o fotel prezydenta w jesiennych wyborach samorządowych.

Piotrowski już organizuje obywatelski komitet wyborczy, który pracuje nad jego programem i kampanią. Jak mówi zainteresowany, w komitecie jest wiele osób, a i on sam zyskał liczne dowody sympatii.

Zdaniem kandydata będą na niego głosować ci, którzy nie widzą jako prezydenta ani Józefa Kusiaka, ani Roberta Prystroma. Piotrowski ma być dla tych wyborców alternatywą.

Szczegóły programu sztabu E. Piotrowskiego nie są jeszcze znane, ale – będzie to – jak określa sam kandydat – program zmian dla miasta. Jak podkreśla, nie zwiąże się z żadną partią polityczną. Przypomnijmy, że w poprzednich wyborach Piotrowski startował z listy Prawa i Sprawiedliwości. Został radnym, ale wyścig do fotela prezydenckiego przegrał. Później przestał być członkiem PiS.

Pewnym jego rywalem będzie Robert Prystrom ze Wspólnego Miasta. Wciąż nie wiadomo, kogo wystawi na listę prezydencką Sojusz Lewicy Demokratycznej.
Według naszych informacji w SLD wciąż trwają tarcia, kogo poprze ta partia: czy obecnego prezydenta Józefa Kusiaka, czy Grażynę Malczuk, aktualnie kanclerza Kolegium Karkonoskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przebudowa Alei Wojska Polskiego  

Jesienne remontowanie – jakich fachowców potrzebujemy?

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ratuszowy ludek 17-05-2006 12:21
To dopiero przedbiegi i nie koniec listy , będą jeszcze inni kandydaci.
~Zosia 17-05-2006 13:25
Ten Piotrowski to chyba na łby się zamienił! Przecież to człowiek, ktory nic nikomu nigdy nie pomógł. Radny, który przez 4 lata pozorował działanie teraz mówi o zmianach? Uważam, że pan prezydent Kusiak powinien się rozprawić z kimś tak niewdzięcznym jak Piotrowski. Jak on śmie kąsać rękę tego, który tyle mu załatwił w ostatnich latach?
~radny opozycyjny 17-05-2006 13:57
Nie popieram tego rodzaju płytkiej argumentacji, ale potwierdzam próżność radnego Piotrowskiego i brak kompetencji do sprawowania funkcji prezydenta miasta.
~Stefan 16-06-2006 22:02
Zosia napewno ma wąsy i mały móżdżek. Tylko tchórze maja czelność pisać wierutne bzdury i oczerniać ludzi, których pewnie na oczy nie widzieli. Takie komentarze sprawiają, że wielu normalnych internautów unika wymiany zdań na forum. A szkoda, bo tą drogą można zrobić wiele dobrego.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Złoty Krokus dla...

Zaklęcia Harmonii

Sprawdzian w górach

Przetarg rozstrzygnięty

Wybory: Zwycięstwo PiS

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
207
Tak
54%
Nie
38%
Nie wiem
8%