MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Stare Dobre Małżeństwo wystąpi w JCK

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 9 listopada 2015, 8:32
Aktualizacja: 8:34
Autor: Manu
Fot. JCK
28 listopada (w sobotę) o godzinie 19:00 w Sali Widowiskowej JCK (przy ul. Bankowej 28/30) rozpocznie się koncert zespołu Stare Dobre Małżeństwo. Grupa będzie promować najnowszą płytę “Kompresja Ciszy”.

- Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Stare Dobre Małżeństwo idzie własną drogą. Ich piosenki rzadko goszczą w polskich rozgłośniach radiowych, publicznych, i komercyjnych. Za to kocha ich publiczność – zachęcają organizatorzy.

Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących liderowi Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. “Blues o 4 nad ranem”, “Jak”, “Komunia”, “Bieszczadzkie Anioły”, “Gloria”, “Blues dla małej”) po premierowe.

13 kwietnia na rynku muzycznym pojawiła się nowa płyta zespołu Stare Dobre Małżeństwo “Kompresja Ciszy”. Dwupłytowy album skrywa wiele wyjątkowych ballad do słów i muzyki lidera zespołu Krzysztofa Myszkowskiego.

Skład zespołu: Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna, Bolo Pietraszkiewicz – gitary oraz Roman Ziobro – kontrabas, gitara basowa, cymbałki.

Bilety 40 zł do nabycia w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl. Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach od 13.00 do 18.00 oraz na dwie godziny przed wydarzeniem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Bosskie kobiety

Zaczytaj się z Jelonką.com

Sylwestrowo z tenorami

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~jano 9-11-2015 16:53
SDM to już nie to samo co kiedyś. Pomimo to wybieram się na koncert.
~olo 10-11-2015 18:45
Jelenia Góra to już nie to samo co kiedyś jednak mieszkam w niej...
~gruby waco 10-11-2015 19:42
Jelonka.com to już nie to samo co kiedyś... Mimo to wciąż ją czytam.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przed nami finał WOŚP

Piękne kolędowanie z Marcinem Wyrostkiem  

Karetki dla pogotowia

Z kryminałem w nowy rok

Nowy dyrektor WORD

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
419
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
6%