MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 8 sierpnia
im. Cypriana, Dominika

Stań oko w oko z mistrzem

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 29 lipca 2013, 7:32
Aktualizacja: 7:33
Autor: Org
Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” oraz Fundacja LOTTO Milion Marzeń zapraszają do udziału w programie „1/1 Mistrz i Uczeń”. Będzie to spotkanie 10 początkujących artystów i animatorów kultury z różnych zakątków Polski z 10 wyjątkowymi mentorami. To też szansa na stworzenie autorskiego projektu artystycznego lub społeczno–kulturalnego pod okiem mistrza. W programie mogą wziąć udział młodzi artyści i animatorzy kultury ze wszystkich regionów.

Do udziału w programie „1/1 Mistrz i Uczeń” organizatorzy zapraszają wszystkich młodych twórców i animatorów kultury w wieku 18-35 lat, którzy mają pomysł na działanie społeczno-kulturalne w dziedzinach: fotografia dokumentalna, film dokumentalny, design społeczny, projekty interdyscyplinarne, animacja kultury.

Uczestnicy projektu będą mieli szansę pracować nad swoim dziełem pod opieką mistrzów: uznanych artystów i animatorów. Mentorami są: Zofia Bisiak, Janusz Byszewski, Jolanta Dylewska, Bożena Szroeder, Zbigniew Libera, Jerzy Porębski, Tomasz Tomaszewski, Tadeusz Rolke, Zofia Zaorska. Każdy z wybranych uczestników uzyska grant na rozwinięcie i zrealizowanie swojego pomysłu, oraz otrzyma wsparcie coachów i trenerów. Szczegółowe informacje o warunkach udziału są dostępne na stronie internetowej programu www.1na1.e.org.pl. Rekrutacja uczestników potrwa do połowy sierpnia, zaś warsztaty i prace nad autorskimi projektami – do lutego 2014.

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” od lat wspiera młodych twórców proponując działania umożliwiające rozwój ich umiejętności. Relacja mistrz – uczeń to hasło na początek tej drogi, która często staje się prawdziwie partnerską wymianą doświadczeń, poglądów. Program realizowany jest wspólnie z Fundacją LOTTO Milion Marzeń, której jednym z podstawowych obszarów działalności jest kultura i sztuka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Była zabawa na lotnisku

Dachowanie w Radomierzu

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~to ja :) 29-07-2013 8:39
to ja chyba wezmę udział, bo w domu i na podwórku zawsze mi mówią, że niezły ze mnie artysta ^_^

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Inwestycje wodno–kanalizacyjne we Wleniu

Stalowe rumaki w Karpaczu

Śmierć na żwirowni

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Lokator celowo podpalił mieszkanie

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
1085
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%