MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Środa z funduszami już jutro

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 31 maja 2016, 13:41
Aktualizacja: 14:00
Autor: agrzywacz
Fot. –
Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają na kolejne spotkanie informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami". Jutrzejsze (01.06) spotkanie będzie dotyczyło dofinansowania z Funduszy Europejskich na lata 2014–2020 dla organizacji pozarządowych. – Do udziału zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych z Dolnego Śląska. Udział jest bezpłatny – informują organizatorzy.

Spotkanie odbędzie się w Jeleniej Górze w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (Plac Ratuszowy 32/32a) w godzinach 10.00-13.00. Zgłoszenia na spotkanie w Jeleniej Górze należy przesyłać na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 76 49 466.

Podczas spotkania zostaną przedstawione możliwości pozyskania dotacji przez organizacje pozarządowe z województwa dolnośląskiego. Pracownicy PIFE omówią założenia wsparcia, przewidzianego zarówno w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, jak również programów krajowych.

Spotkania odbędą się także:
- we Wrocławiu: w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (ul. Walońska 3-5, sala konferencyjna nr 122 na I piętrze). Zgłoszenia na spotkanie we Wrocławiu należy przesyłać na adres pife@dolnyslask.pl Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 71 776 94 50.
- w Wałbrzychu: w siedzibie Urzędu Miejskiego (pl. Magistracki 1, sala 26, II piętro). Zgłoszenia na spotkanie w Wałbrzychu należy przesyłać na adres pife.walbrzych@dolnyslask.pl. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 74 66 55 173.
- w Legnicy: w siedzibie Letia Business Center (ul. Rycerska 24, sala FEBE). Zgłoszenia na spotkanie w Legnicy należy przesyłać na adres pife.legnica@dolnyslask.pl. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 76 723 54 81.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sale, w których odbędą się spotkania, są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. - Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji - apelują organizatorzy.

Szczegółowe informacje na temat spotkań są dostępne na stronie www.rpo.dolnyslask.pl lub w dolnośląskich Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich. Zapraszamy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Przebudowa drogi nr 2273D

Przetarg na kolejną stację

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 31-05-2016 17:54
a nie lepiej "Noc funduszy" ? teraz te noce takie modne
~Boss 1-06-2016 7:01
Jak zwykle pieniądze są ale dla wszelkiej maści cwaniaków ,kombinatorów,przekrętów ,fundacji,organizacji gdzie są fundusze unijne na rozwój małych firm szczególnie jednoosobowych ,kiedy pieniądze dostaną ludzie którzy je zainwestują a potem coś wniosą do budżetu w formie podatków od zysków
~do boss 1-06-2016 21:49
całe szczęście że to ostatnia unijna perspektywa po 2020r skończy się rumakowanie i to doradzanie, w kwestii doradzania i szkolenia z cyklu szkoleń itp.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przestrzega przed glifosatem

Frekwencja dopisała. Będzie skatepark?

Kolorowe wakacje w MDK

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
606
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
13%