MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Srebro Cimosza w Przemyślu

Wiadomości: Przemyśl
Wtorek, 10 stycznia 2017, 21:16
Aktualizacja: 21:18
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W dniach 6–8 stycznia odbył się w Przemyślu Grand Prix Gold Carpatia Bad. Był to pierwszy z dwóch "Goldów" w tym sezonie dla kategorii junior młodszy. Poza Mistrzostwami Polski jest to najwyżej punktowany turniej do klasyfikacji Polskiego Związku Badmintona. W zawodach udział startu ma tylko po 24 najlepszych singlistów i singlistek oraz po 16 czołowych par w grach podwójnych.

Udanie zakończył się turniej dla jeleniogórskiego badmintonisty Łukasza Cimosza, zawodnika KS Chojnik Jelenia Góra, który w grze mieszanej z Karoliną Szubert (Wrocław) dopiero w finale musieli uznać wyższość pary Kobylnik / Foryta, zdobywając ostatecznie srebrny medal.

- Zawody mogły zakończyć się jeszcze zdobyciem medalu w grze pojedynczej, ale problemy żołądkowe pokrzyżowały grę Łukasza. Gratuluję Łukaszowi zdobycia srebra w grze mieszanej. Przed nim teraz dość gorący okres -tj. Polish Junior 2017 - U19 w Imielinie, tydzień później Grand Prix w Głubczycach, a w lutym wyjazd z kadrą narodową na Węgry i Polish U17 International 2017 w Lubinie - komentuje Adam Słomka, trener Łukasza Cimosza.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

IV Mistrzostwa Czerwonego Pantofla – Downhill Derby  

Trzy medale w Oleśnicy

Energetyczny prolog!

Milanos mistrzem powiatu

Manewry: pościg, strzały, 30 rannych

Spór o edukację seksualną

Stop marginalizacji średnich miast

Danuta Sadownik o uzależnieniach

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
741
Tak
15%
Nie
65%
Nie wiem
21%