MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Spróbuj swoich sił w turnieju tenisa stołowego

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 18:12
Aktualizacja: 18:14
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Integracyjny Klub Sportowy Jelenia Góra zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Integracyjnym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbędzie się w czwartek 26 kwietnia 2012 od godziny 17:30. Miejscem zawodów będzie sala gimnastyczna należąca do Gimnazjum nr 3.

Udział w zawodach mogą wziąć osoby niepełnosprawne, a także pełnosprawne, kobiety i mężczyźni - niezależnie do wieku i płci, które będą uczestniczyły na warunkach przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zawody te odbywają się w ramach serii zawodów integracyjnych, które będą rozgrywane w ciągu całego roku 2012 i obejmują takie konkurencje jak tenis stołowy, piłka nożna, koszykówka, siatkówka oraz dyscypliny lekkoatletyczne na siedząco.

Podczas udziału w zawodach, każda osoba zdobywa punkty indywidualnie i podczas zawodów końcowych w grudniu, będą zliczane, a najlepsze osoby otrzymają puchary, medale i nagrody rzeczowe. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Więcej informacji o zawodach pod numerem telefonu 604-805-136 lub mailem iksjeleniagora@gmail.com a także bezpośrednio podczas zawodów. Zapisy na turniej można dokonywać przez telefon, maila lub bezpośrednio przed zawodami w godzinach 17:30 - 17:40.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Barbórkowa feta

Z Mikołajem na pediatrii

Hania Kobylska mistrzynią Polski!

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Siatkówka dla każdego

Chcą powtórki wyborów!

Było nastrojowo

Zadecydował bilans setów...

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
616
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%