MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 28 września
im. Marka, Wacława

Spróbuj swoich sił w turnieju tenisa stołowego

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 18:12
Aktualizacja: 18:14
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Integracyjny Klub Sportowy Jelenia Góra zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Integracyjnym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbędzie się w czwartek 26 kwietnia 2012 od godziny 17:30. Miejscem zawodów będzie sala gimnastyczna należąca do Gimnazjum nr 3.

Udział w zawodach mogą wziąć osoby niepełnosprawne, a także pełnosprawne, kobiety i mężczyźni - niezależnie do wieku i płci, które będą uczestniczyły na warunkach przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zawody te odbywają się w ramach serii zawodów integracyjnych, które będą rozgrywane w ciągu całego roku 2012 i obejmują takie konkurencje jak tenis stołowy, piłka nożna, koszykówka, siatkówka oraz dyscypliny lekkoatletyczne na siedząco.

Podczas udziału w zawodach, każda osoba zdobywa punkty indywidualnie i podczas zawodów końcowych w grudniu, będą zliczane, a najlepsze osoby otrzymają puchary, medale i nagrody rzeczowe. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Więcej informacji o zawodach pod numerem telefonu 604-805-136 lub mailem iksjeleniagora@gmail.com a także bezpośrednio podczas zawodów. Zapisy na turniej można dokonywać przez telefon, maila lub bezpośrednio przed zawodami w godzinach 17:30 - 17:40.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Więcej przystanków kolejowych na żądanie

Roboty na Dworcowej

Jeleniogórzanie wśród najlepszych

Zwycięstwo Polski w Karpaczu

Harcerze z nową siedzibą

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
974
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
3%