MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Spróbuj swoich sił w turnieju tenisa stołowego

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 18:12
Aktualizacja: 18:14
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Integracyjny Klub Sportowy Jelenia Góra zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Integracyjnym Turnieju Tenisa Stołowego, który odbędzie się w czwartek 26 kwietnia 2012 od godziny 17:30. Miejscem zawodów będzie sala gimnastyczna należąca do Gimnazjum nr 3.

Udział w zawodach mogą wziąć osoby niepełnosprawne, a także pełnosprawne, kobiety i mężczyźni - niezależnie do wieku i płci, które będą uczestniczyły na warunkach przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Zawody te odbywają się w ramach serii zawodów integracyjnych, które będą rozgrywane w ciągu całego roku 2012 i obejmują takie konkurencje jak tenis stołowy, piłka nożna, koszykówka, siatkówka oraz dyscypliny lekkoatletyczne na siedząco.

Podczas udziału w zawodach, każda osoba zdobywa punkty indywidualnie i podczas zawodów końcowych w grudniu, będą zliczane, a najlepsze osoby otrzymają puchary, medale i nagrody rzeczowe. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Więcej informacji o zawodach pod numerem telefonu 604-805-136 lub mailem iksjeleniagora@gmail.com a także bezpośrednio podczas zawodów. Zapisy na turniej można dokonywać przez telefon, maila lub bezpośrednio przed zawodami w godzinach 17:30 - 17:40.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pokój ponownie rywalem Mroza

Dobry wynik Kasi na mistrzostwach świata!

Bawili się na festynie

Pierwsze takie zawody!

PiS ujawnił listy kandydatów

Tłumna Miedzianka Fest

Letni Bieg Piastów

Kiedy Cieplice były europejskim kurortem

Sonda

Czy jeleniogórski SOR zasługuje na krytykę?

Oddanych
głosów
203
Tak
74%
Nie
11%
Nie wiem
15%