MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Sprawdzian z beniaminkiem

Wiadomości: Jeżów Sudecki
Sobota, 11 lipca 2020, 22:35
Aktualizacja: Niedziela, 12 lipca 2020, 12:20
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomek Raczyński
W sobotnim sparingu dwóch czwartoligowców minimalnie lepszy okazał się beniaminek z Leśnej, który awans do wyższej klasy rozgrywkowej uzyskał pod koniec czerwca w meczu barażowym z Victorią Ruszów (3:3, karne 2:1). Piłkarze Lotnika również mieli swoje szanse na zdobycie gola, ale w meczu padł tylko jeden gol – dla gości.

Podopieczni Artura Milewskiego przez 90 minut gry nie potrafili sforsować obrony Włókniarza, choć sytuacji nie brakowało. Przyjezdni również nie pozostawali dłużni, ale dopiero w drugiej połowie - jak się okazało - padł jedyny gol w meczu, a jego autorem był Bartosz Panek. W pierwszej części gry sympatycy Lotnika obawiali się o odnowienie kontuzji Krzysztofa Białkowskiego, który po jednym ze starć zwijał się z bólu... Na szczęście okazało się, że uraz nie jest groźny i nie wyeliminuje ważnego zawodnika Lotnika, który wraca po kontuzji - z dalszych przygotowań i kolejnego sezonu.

Lotnik Jeżów Sudecki - Włókniarz Leśna 0:1 (0:0)

Lotnik: Marmurenko - Czpakowski, Pelowski, Bereźnicki, Kieć, Górski, Karmelita, Białkowski, Łozowski, Suchanecki, Górgul oraz Masel, Lis, Madej, Zawadzki, Niemirski.
Włókniarz: Mateusz Gilewski - Jakub Gilewski, Radek Teske, Rafał Stoń, Bartosz Wichuła, Arkadiusz Rewers, Kalka Konrad, Jacek Góraj, Ryszard Serdeczny, Mateusz Kalka, Bartosz Panek oraz Dawid Rybus, testowany, Michał Borysiewicz, Jakub Dobrzański.

Twoja reakcja na artykuł?

4
44%
Cieszy
2
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
33%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Derby Jeleniej Góry na remis

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Trio Vovalis operetkowo w Parku Zdrojowym

Zwycięstwo w Jędrzychowicach!

Trzy punkty dla Lotnika

Awans biało–niebieskich juniorów

Niespodzianka w Marciszowie

Czytelniczka: drogo i brudno

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
371
Tak
40%
Nie
55%
Nie wiem
6%