MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Spotkanie z prawdziwym gospodarzem. Marciszów wzorem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 14 października 2010, 16:00
Aktualizacja: Piątek, 15 października 2010, 9:34
Autor: RED
Fot. Organizatorzy
Jutro w Jagniątkowie o godz. 17 w siedzibie Watry Jagniątkowskiej odbędzie się spotkanie z wójtem gminy Marciszów Stefanem Zawieruchą.

Organizatorzy w ciepłych słowach piszą o gościu debaty. W swojej gminie jest prawdziwym gospodarzem, który w racjonalny sposób zarządza budżetem gminy, doskonale radzi sobie z pozyskiwaniem środków unijnych na rozwój infrastruktury.

Stefan Zawierucha opowie w Jagniątkowie o metodach działania, które doprowadziły w efekcie do rozkwitu zarządzanej przez niego gminy. – Podpowie nam, co mogą a czego nie mogą władze lokalne. Wskaże także, czym należy się kierować przy wyborze władz samorządowych – dodają organizatorzy z Watry Jagniątkowskiej. Jako ilustrację dołączyli zdjęcia inwestycji zrealizowanych przez ekipę wójta Zawieruchy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Bilety MZK też podrożeją?

PiS apeluje do mieszkańców

Zofia Czernow rozpoczęła kampanię

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Dawid 14-10-2010 19:00
Jestem mieszkancem Jeleniej Gory, ale czesto przejezdzam przez Marciszow. Na przełomie ostatniego 10-lecia Marciszów zmienił się i to bardzo! Jak każda Gmina rozwijałaby się w takim tempe jak właśnie Marciszów w Polsce na prawdę żyło by się lepiej! Nic tylko można pogratulować włódarzowi i całej ludności zaangażowanej w projkety mające na celu rozwój gminy! Brawo. ps. jeleniogórska świta mogłaby brać przykład - JAK NIE BUDOWAĆ MARKETÓW TYLKO OBIEKTY FAKTYCZNIE POTRZEBNE MIESZKAŃCOM!!!
~zzz 14-10-2010 20:57
Dawid, piszesz o Marciszowie czy Gminie Marciszów.Zapytajcie też co robić z miejscowością w której się ma prawie zerowe poparcie wyborcze.
~ 14-10-2010 21:02
czy to" kółko wiejskie" o nazwie Watra Jagniatkowska to jakaś władza lokalna?? czy oni zarządzają jakimś wycinkiem budżetu mojego miasta??jeżeli tak to na jakiej podstawie prawnej?? A kto to jest Pan Krzysztof Modliński??
~ 15-10-2010 22:14
brawo dla wójta! oby wiecej takich samorządowców!
Tomy M. 15-10-2010 23:54
DO kretyna z "14-10-2010 21:02" - Kółko Wiejskie o nazwie Watra Jagniątkowska ma dotację od miasta w postaci zwolnienia z czynszu w lokalu który zrujnowany (bez drzwi okien, ścian) otrzymała od miasta w użytkowanie ... i to cała dotacja. Trzeba być pierd*loną szują na "G" aby takie farmazony pisać.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bez nudy w Rudawach

Poznali wyniki rekrutacji

Nie zaśmiecajmy otoczenia Kropelki

Nowy sposób na wyższą emeryturę

Dużo drożej za śmieci

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
146
Tak
25%
Nie
73%
Nie mam zdania
1%