MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Spotkali się z Kubą Błaszczykowskim

Wiadomości: Opole
Sobota, 11 lipca 2015, 18:49
Aktualizacja: 18:54
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Ostatnim turniejem w sezonie 2014/2015 w którym wzięli udział piłkarze KKS–u Jelenia Góra, był Kuba Cup 2015. Wspaniałą imprezę w Opolu zorganizował Jakub Błaszczykowski i jego fundacja "Ludzki Gest", którą kieruje znana dziennikarka Małgorzata Domagalik. Turniej odbywał się w formule Ligi Mistrzów w której grały 32 drużyny, jeleniogórzanie wystąpili jako Liverpool.

Skład zespołu zgodnie z regulaminem rozgrywek musiało tworzyć po dwóch uczniów z klas IV, V i VI. W pierwszej fazie w sobotę odbyły się rozgrywki grupowe w których nasza drużyna zajęła drugie miejsce (dwa wygrane mecze i jedna porażka) i awansowała do fazy
pucharowej. - W niedzielę rozegraliśmy jeden mecz i po porażce 3:7 odpadliśmy z dalszych gier. Mimo tego możemy być bardzo zadowoleni z występu naszych młodych piłkarzy, którzy zaprezentowali się bardzo dobrze. Dla uczestników był to świetnie zorganizowany turniej, połączony z wypoczynkiem i rozrywką. W gronie 32 uczestników nasza drużyna zajęła ostatecznie 14. miejsce, które mamy nadzieję poprawić za rok, ponieważ już zostaliśmy zaproszeni na kolejną edycję - komentuje Grzegorz Królikowski.

Dla wszystkich uczestników atrakcją była możliwość spotkania ze świetnym piłkarzem reprezentacji Polski Jakubem Błaszczykowskim, który wykazał się dużym profesjonalizmem. Nikomu nie odmówił wspólnego zdjęcia, autografu czy rozmowy. Z pewnością jest wzorem do naśladowania dla młodych piłkarzy.

Zespół Liverpoolu w Lidze Mistrzów reprezentowali: Kacper Biernat, Maciek Busłowicz, Gabi Sowa, Mateusz Wilski, Kuba Winkel, Dawid Zientek.Trenerem drużyny był Grzegorz Królikowski, któremu pomagali Andrzej Sowa i Przemek Łuszczyk.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Po błocie na śnieżne boisko

WORD w Jeleniej Górze... jest zagrożony

Derby dla Karkonoszy

Studium na początek

Radni KO przeciw kupcom?

Droga pod Reglami

Terma Liga już po raz piąty!Karkonoskie witraże

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
935
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%