MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Sponsor tytularny w A–klasie

Wiadomości: Region
Piątek, 19 czerwca 2020, 23:42
Aktualizacja: 23:43
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W siedzibie jeleniogórskiego podokręgu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej podpisano umowę ze sponsorem tytularnym, który kwotą 15 tysięcy złotych wesprze organizację A–klasy (trzy grupy strefy jeleniogórskiej). To pierwsza taka umowa na tym szczeblu rozgrywek.

Z tej okazji do siedziby DZPN w Jeleniej Górze przybył prezes Andrzej Padewski, który zapewnił sponsorów o szeregu gadżetów i zaproszeń (m.in. na mecz reprezentacji Polski), na jakie mogą liczyć za wsparcie lokalnej piłki. Firma Alniko, która działa na rynku w Jeleniej Górze od 1992 roku zajmowała się skupem złomu. Od 2018 roku prowadzą skład opału, a obecnie główną działalnością jest hurtowy skup złomu oraz skład opału.

W szoku byłem jak się dowiedziałem, że znalazła się para młodych ludzi, którzy wchodzą do piłki, dają pieniądze. Dla mnie to wielka sprawa, szacunek i stąd moja wizyta w Jeleniej Górze - powiedział Andrzej Padewski, prezes DZPN.

Jak zaznaczono, podział środków zostanie wkrótce ustalony. Wśród pomysłów jest podział 15 tysięcy złotych na 3 grupy jeleniogórskiej A-klasy (po 5 tys. na grupę) i nagrody dla czołowych trzech klubów, bądź wynagrodzenie tych, które najwięcej korzystają z zawodników młodzieżowych.

Pomysł wziął się od naszego współpracownika, Krzysztofa Tabaki - on bardzo żyje piłką - powiedziała Patrycja Łukasiewicz z firmy Alniko.

Twoja reakcja na artykuł?

1
20%
Cieszy
3
60%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jubileuszowy bieg w Szklarskiej Porębie

Awans biało–niebieskich juniorów

Zwycięstwo w Jędrzychowicach!

Stalowe rumaki w Karpaczu

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Trzy punkty dla Lotnika

Śmierć na żwirowni

Niespodzianka w Marciszowie

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
365
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%