MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Spektakl „Neverland” 9 dni później

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 15 stycznia 2016, 7:50
Aktualizacja: 7:52
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Organizator
Zaplanowany na dzisiaj (15.01) spektakl Pati Sokół "Neverland" w Jeleniogórskim Centrum Kultury został przeniesiony na 24 stycznia (niedziela) na godzinę 19:00. – Wszystkie pobrane wejściówki oraz zgłoszenia e–mailowe zachowują ważność. Za zmiany przepraszamy! – informują organizatorzy.

Seans pt. „Neverland” jest historią życia bohaterki o imieniu Becky (Pati Sokół), córki Sylvii Plath (Magdalena Różczka) i Witolda Gombrowicza (Łukasz Nowicki). Becky zabiera nas w fascynującą i wzruszającą podróż po różnych etapach swojego życia, wciąż balansując na granicy odmiennych nastrojów i emocji. W tej multimedialnej opowieści o dojrzewaniu, granice pomiędzy stanami depresyjnymi bohaterki, a chwilami spełnienia i euforii zdają się zacierać, przenosząc nas do wykreowanej przez Pati krainy Nibylandii – czytamy w zapowiedzi.

Unikalny, nowatorski w formie i treści, poruszający temat depresji spektakl Neverland jest propozycją dla tych, którzy szukają czegoś więcej, niż łatwej i lekkiej rozrywki.

Scenariusz oparty na fragmentach dzieł Witolda Gombrowicza, Sylvii Plath i James’a Barriego, przeplatany jest piosenkami Pati Sokół.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Studium na początek

Niebezpieczne wyzwania

Genius loci – Salon Biznesu i Kultury

Złoty Krokus dla...

O rozpadających się górach

Zaczytaj się z Jelonką.com

Już dziś otwarcie wystawy Andrzeja Kołodziejczyka w ODK

Pablopavo i Ludziki

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
219
Tak
61%
Nie
35%
Nie wiem
4%