Spartakus rozprawił się z czerwoną latarnią

Wiadomości: III-liga koszykarzy
Sobota, 30 listopada 2013, 17:07
Aktualizacja: Niedziela, 1 grudnia 2013, 14:18
W zaległym spotkaniu 1. kolejki III–ligi Spartakus pokonał KKS Siechnice 87:67. Dzięki wygranej podopieczni Andrzeja Radziwanowskiego awansowali na trzecią pozycję w tabeli.

Początek spotkania zaskoczył nieliczną grupkę kibiców zgromadzonych w hali im. Mariana Koczwary, zanim "Spartanie" rozkręcili się na dobre, na tablicy wyników było 4:15. W kolejnych fragmentach jeleniogórzanie poprawili skuteczność dochodząc na 18:21, a po pierwszej kwarcie było 20:24. W drugiej odsłonie toczyła się wyrównana walka, gospodarze objęli prowadzenie 36:34, ale nie zdołali go utrzymać do przerwy (41:43).

Po zmianie stron jeszcze przez chwilę goście stawiali opór wychodząc na 43:48, jednak w kolejnych minutach KSW podkręciło tempo i z łatwością powiększali przewagę. Po 30. minutach było 60:53, a decydująca kwarta potwierdziła dominację ekipy spod Karkonoszy, która wygrała ostatecznie 87:67.

KSW Spartakus Jelenia Góra - KKS Siechnice 87:67 (20:24, 21:19, 19:10, 27:14)