Zalogowanych: 6

III-liga koszykarzy: Spartakus pożegnał się z rozgrywkami

Poniedziałek, 21 marca 2011, 2:22
Aktualizacja: Niedziela, 27 marca 2011, 15:54
Koszykarze Spartakusa Jelenia Góra przegrali 62:80 z GKK Gorzów Wlkp. w ostatnim spotkaniu sezonu III–ligi.

Od pierwszych minut ton rywalizacji nadawali goście, którzy wygrali pierwszą ćwiartkę 22:10. W drugiej odsłonie nasza gra wyglądała już lepiej, poprawiliśmy skuteczność w ataku, ale i ten fragment padł łupem gości, którzy prowadzili do przerwy 45:28. Walczący zaciekle o baraże zawodnicy z Gorzowa pomimo wysokiej przewagi nie odpuszczali, systematycznie zwiększając swoją przewagę. Przed ostatnimi 10 minutami na tablicy wyników było 41:63. W ostatniej kwarcie nasi koszykarze byli lepsi różnicą pięciu „oczek”, ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 62:80. Jeleniogórzanie uplasują się najprawdopodobniej na czwartej pozycji w tabeli.

Spartakus Jelenia Góra – GKK Gorzów Wlkp. 62:80 (10:22, 18:23, 13:18, 21:17)

Spartakus: Owczarek (18), Kozyra (13), Jaszczur (7), Przydryga (7), Adamczyk (5), Milancej (5), Tokarewicz (4), Kiciński (3), Chrustowski, Nowick

GKK: Ejsmont (27), Cielma (25), Żyłczyński (6), Rogacewicz (6), Mańkowski (4), Borowski (4), Pęczek (4), Latecki (2), Wierzbicki (2)