Spartakus pewnie pokonał ekipę ze Zgorzelca

Poniedziałek, 11 marca 2019, 10:22
Aktualizacja: 19:17
Młodziczki Spartakusa Jelenia Góra nie miały problemów z pokonaniem Basketu Zgorzelec. W niedzielnym starciu w hali przy ul. Sudeckiej podopieczne Moniki Krawczyszyn–Samiec zwyciężyły 86:47.

Od samego początku jeleniogórzanki kontrolowały przebieg meczu i po pierwszej kwarcie prowadziły zdecydowanie 24:5. W drugiej odsłonie było podobnie, od stanu 34:19 zdobyły 10 "oczek" z rzędu i na przerwę mogły schodzić w dobrych nastrojach. Po zmianie stron nadal przewaga miejscowych nie podlegała dyskusji i mecz zakończył się wynikiem 86:47. W tabeli Ligi Dolnośląsko-Lubuskiej Młodziczek Spartakus zajmuje 3. miejsce, a jedną pozycję wyżej jest druga z jeleniogórskich ekip - KS Wichoś.

KSW Spartakus Jelenia Góra - UKS Basket Zgorzelec 86:47 (24:5, 20:14, 22:12, 20:16)
Spartakus: Kozik 33, Mochól 12, Piasna 8, Michalak 7, Zakrocka 6, Stanowska 6, Kaleta 4, Sikorska 4, Krawczyk 2, Warsińska 2, Kaławaj 2, Żmijewska.
Basket: Węgrzyn 12, Śmigaj 10, Stachowska 8, Zdanowicz 5, Gerwatowska 4, Sidorczuk 3, Stelmaszczyk 2, Kempa 2, Lange 1, Brandys, Bołądź, Senkowska.