Spartakus minimalnie gorszy

Wiadomości: III-liga koszykarzy
Niedziela, 12 grudnia 2010, 12:12
Aktualizacja: Wtorek, 14 grudnia 2010, 17:31
Koszykarze Spartakusa Jelenia Góra ulegli na wyjeździe po dramatycznym boju Gorzowskiemu Klubowi Koszykówki 77:80.

W mecz dobrze weszli gospodarze, którzy wygrali otwierającą kwartę 24:18. W drugiej odsłonie oglądaliśmy pojedynek najlepszych strzelb obu ekip, czyli Kozyry i Ejsmonta. Pierwszy z nich zdobył w całej pierwszej połowie 17 punktów, drugi 16. Na przerwę obie ekipy schodziły przy rezultacie 46:45.

Po zmianie stron przycisnął Spartakus, który wygrał trzecią partię 20:16 i przed ostatnią kwartą prowadził różnicą 3 „oczek”. Na półtorej minuty przed końcem spotkania jeleniogórzanie prowadzili 77:75, ale ostatecznie celne rzuty osobiste Mańkowskiego dały zwycięstwo gospodarzom 80:77.

Gorzowski Klub Koszykówki – Spartakus Jelenia Góra 80:77 (24:18, 22:27, 16:20, 18:12)