MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

Spal świąteczne kalorie dla Ani

Wiadomości: Szklarska Poręba
Sobota, 24 grudnia 2016, 14:11
Aktualizacja: 14:13
Autor: Org
Fot. Użyczone
Charytatywny stacjonarny maraton rowerowy z Mają Włoszczowską odbędzie się 29 grudnia w godzinach od 9:00 do 21:00 w Szklarskiej Porębie. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na dalsze długotrwałe i kosztowne leczenie Ani. Wpisowe na maraton wynosi minimum 20 zł. Koszt karnetu na strzelanie także 20 zł.

Ania Wylegała choruje na nowotwór chłoniak Hodginka. Grupa jej przyjaciół postanowiła wesprzeć ją w walce z chorobą organizując stacjonarny maraton rowerowy. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Maja Włoszczowska.

- Postanowiliśmy pomóc w leczeniu Ani. Do naszej akcji spontanicznie włączyło się wiele instytucji i osób – mówi Dariusz Pasek z Komitetu Społecznego Dla Ani. - Jesteśmy przekonani że w ten nietypowy sposób pomożemy dziewczynce. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam 29 grudnia (czwartek) w godz. 9.00 – 21.00, do hotelu Bornit w Szklarskiej Porębie ul. Mickiewicza 21 – dodaje Dariusz Pasek.

Spalaniu kalorii towarzyszyć będzie szereg ciekawych atrakcji dla całych rodzin: słodka akcja, strzelanie z karabinku laserowego, animacje dla dzieci. Niespodzianką dla niektórych będzie prezentacja sprzętu Policji i Straży Pożarnej. Ponadto licytowane będą rowery retro i inne ciekawe przedmioty, przede wszystkim koszulka rowerowa z autografem Mai Włoszczowskiej. Dla wszystkich uczestników wydarzenia przewidziano loterię fantową (vouchery weekendowe w Norweskiej Dolinie, voucher do Hotelu Concordia w Zachełmiu, ekskluzywna kolacja w Pałacu Pakoszów, kupony do KFC, na pizzę oraz obiad w restauracjach Niebo w Gębie i Habanero, pakiety na Bieg Piastów, wejściówki na tor kartingowy i paintball laserowy, wejściówki do Parku Rozrywki Esplanada, kupony na całodniowe wypożyczenie nart biegowych w Piast Jakuszyce oraz wiele innych cennych upominków).

Szczegółowych informacji dot. imprezy można uzyskać pod nr tel. 502 336 976.

Dodatkowe atrakcje: strzelanie z karabinków laserowych, retro & rowero & fun LICYTCJA
m.in. rowery retro, narty retro, voucher na tor kartingowy, gadżety Mai Włoszczowskiej (koszulka), weekend w Norweskiej Dolinie itp., pokaz sprzętu policji, straży pożarnej i GOPR, animacje i zabawy dla dzieci, różne rodzaje ciast, napoje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wandale kontra naukowcy

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Doczekają się ronda

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Jan 24-12-2016 23:52
Ta dziewczynka ma ok 35 lat, jest matką dwóch synów.
~Marcel_SPG 25-12-2016 2:09
Skoro ~JAN twierdzi, że "Ta dziewczynka ma ok 35 lat, jest matką dwóch synów" to tym bardziej musimy tam być. Przecież dzieci potrzebują Matki. ZDROWEJ MATKI. Bądźmy tam i pokażmy Serca Dobrej Woli.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przekazali laptopy dla rodzin zastępczych

XXI Biennale Fotografii Górskiej rozpoczęte

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Orle pamięta o Ryszardzie Semczuku

Nietypowy finał Ligi Rocka

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
644
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
4%