MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sokoliki oraz KAS najlepsze w Karpaczu

Wiadomości: Karpacz
Czwartek, 27 kwietnia 2017, 18:15
Aktualizacja: 18:18
Autor: PH/ Przemek Kaczałko
Fot. użyczone
Karkonoska Akademia Siatkówki oraz UKS "Sokoliki" Janowice Wielkie, triumfowały w rozegranym w niedzielę, 23 kwietnia Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Karpacza.

W hali przy ulicy Konstytucji 3 Maja spotkały się 32 zespoły z Janowic Wielkich, Jeleniej Góry, Kowar oraz Karpacza. Ponad 80 zawodniczek i zawodników rywalizowało w konkurencji siatkarskich „2” i „3”. Bezkonkurencyjne wśród dziewcząt okazały się zawodniczki z Janowic Wielkich. Wśród chłopców triumfowali zawodnicy trenujący na co dzień w Karkonoskiej Akademii Siatkówki, Patryka Hobgarskiego.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
Kategoria 1 – rocznik 2006 i młodsi:
Dziewczynki:
1. Sokoliki Janowice Wielkie (Emilka Kowalska, Martyna Brodziak)
2. Karkonoska Akademia Siatkówki I Karpacz (Michelle Dudek, Amelka Kuliś, Antosia Nyc)
3. Karkonoska Akademia Siatkówki I Kowary (Zuzia Kozłowska, Karina Dudzińska, Matylda Espenschied)
4. Sokoliki Janowice Wielkie.
Chłopcy:
1. Karkonoska Akademia Siatkówki II Karpacz (Nikodem Spiż, Łukasz Szymczyk)
2. Sokoliki Janowice Wielkie (Sebastian Gwaj, Piotr Pekala)
3. Karkonoska Akademia Siatkówki III Kowary (Kuba Opacki, Kacper Wyskoczański).
Kategoria 2 – rocznik 2005:
Dziewczynki:
1. Sokoliki Janowice Wielkie (Ola Zahnd, Natalka Jaros, Julia Jędrzejak)
2. Sokoliki Janowice Wielkie (Wiktoria Rekieć, Oliwia Stawicka, Kaja Kamińska)
3. Karkonoska Akademia Siatkówki VI Kowary (Karolina Falkowska, Oliwia Rozdolska, Natalia Pichnar).
Chłopcy:
1. Sokoliki Janowice Wielkie (Mateusz Gwaj, Igor Zuchewicz, Marcel Dudek)
2. Karkonoska Akademia Siatkówki VI Karpacz (Bruno Witke, Maks Maruszczyk, Oliwier Tomaszewski)
3. MOS Jelenia Góra (Miłosz Kaszewski, Kuba Marciniak, Hubert Łyczko).

Kategoria 3 – rocznik 2004:
Dziewczynki:
1. Sokoliki Janowice Wielkie (Julia Nowak, Julia Rabicka, Honorata Dąbrowska)
2. Karkonoska Akademia Siatkówki VIII Kowary (Weronika Grzywińska, Ola Graff, Laura Pyrzyńska)
3. Karkonoska Akademia Siatkówki VII Karpacz (Ania Stanuch, Marysia Szwałek, Ala Truchanowicz)
Chłopcy:
1. Karkonoska Akademia Siatkówki VIII Karpacz (Piotr Szumowski, Bartek Domagała, Igor Dobrowolski)
2. Karkonoska Akademia Siatkówki IX Kowary (Dominik Lupa, Adam Dul, Kacper Kumański)
3. Sokoliki Janowice Wielkie (Antek Przetacznik, Szymon Belkner, Marcel Jachimowski)
Kategoria Open Chłopcy:
1. Karkonoska Akademia Siatkówki IX Karpacz (Maciek Frydryk, Bartek Michałek, Michał Cybulski).

Nagrody ufundowali: Gmina Karpacz, Pałac „Spiż” Miłków i Karkonoska Akademia Siatkówki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Studium na początek

O rozpadających się górach

Karkonoskie witraże

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~TG 28-04-2017 11:54
Brawo dla organizatora udana impreza.
~Janowic 28-04-2017 18:50
Brawo Janowice. I tak od wielu lat!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wieczór wspomnień w ODK

Bieg Niepodległości

Puchar makroregionu Oyama

Radni KO przeciw kupcom?

Artystycznie na rzecz czystego powietrza

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
912
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%