MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Śniło mi się, że… – konkurs w „Muflonie”

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 8 września 2018, 11:24
Aktualizacja: 11:29
Autor: MDK "Muflon"
Fot. MDK "Muflon"
Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze – Sobieszowie zaprasza dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych oraz gimnazjów do udziału w 4. edycji konkursu plastycznego „Śniło mi się, że…”. Należy sobie przypomnieć sen i przełożyć wyśnioną historię w obraz, opowiadając jego treść.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 16 lat i podzielony na 3 grupy wiekowe: 5 – 8 lat, 9 – 12 lat oraz 13 – 16 lat.

Konkurs plastyczny „Śniło mi się, że…” ma na celu pobudzanie i rozwijanie wyobraźni plastycznej dzieci i młodzieży, uwrażliwienie ich na otaczający nas świat oraz prezentację i popularyzację twórczości plastycznej młodszych pokoleń.

Termin dostarczenia prac konkursowych upływa 31 października 2018. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie muflon.sobieszow.pl oraz w sekretariacie MDK „Muflonie”.

Konkurs dofinansowany z Budżetu Miasta Jeleniej Góry.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Ślubowały pierwszaki

Współpraca KPN z Muzeum Śląskim

Wzruszający spektakl niezwykłych aktorów

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~FalkonMZK FUN 8-09-2018 21:57
No w tym domu kultury "Kulfon" kiedyś moja jednostka się opiekowała jak byłem w wojsku. Z kumplem się tam napiliśmy i wiecie, lać sie nam zachciało. I mówie do kumpla "idziemy w lewo, pamiętaj w lewo". Ale poszliśmy sie odlać a nam sie kierunki pomyliy i idziemy a my do Leśnej doszliśmy. Patrze jakieś auto stoi to wsiedliśmy i pojechaliśmy. Rano sąsiad mnie budzi i mówi "nie wiem jak sie z tego wytłumaczysz, idź zobacz za stodołe". Ja patrze a my radiowóz buchnęliśmy. Dzwonie do kumpla na posterunek a on mówi "oddaj moją własność"

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Ruszył Krokus Jazz Festiwal 2019  

Zaczytaj się z Jelonką.com

Koncert Papieski z KSON–em

Znakomita inauguracja sezonu artystycznego

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
334
Tak
55%
Nie
37%
Nie wiem
8%