MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Śniegobawa w Michałowicach – impreza była świetna

Wiadomości: Region
Środa, 6 lutego 2013, 7:48
Aktualizacja: Wtorek, 12 lutego 2013, 13:51
Autor: Mea
Fot. Marian Klasinski
W zimowej scenerii i na świeżym powietrzu bawiono się w piechowickim osiedlu Michałowice podczas tradycyjnej Śniegobawy, zorganizowanej przez Radę Osiedla na placu „Pod Kasztanem”. – Kto nie wystraszył się prognozy pogody i przyszedł na plac „Pod Kasztanem” nie żałował, bo zabawa była świetna – zachwalał Marian Klasinski, mieszkaniec Michałowic.

Pogoda okazała się łaskawa, a bogaty program i wspaniała atmosfera sprzyjały zabawie. Najbardziej zadowolone były dzieci, dla których organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek.

- Najmłodsi mieszkańcy brali udział w różnych konkursach, grach i zabawach, wygrywając wiele atrakcyjnych nagród, które ufundowali burmistrz Piechowic Witold Rudolf i dyrektorka Piechowickiego Ośrodka Kultury Anna Kalisz. Rozbawione i zadowolone dzieci podziękowały im za to gromkimi brawami – podkreślił Marian Klasinski.

Zadbano też o poczęstunek. - Były gorące napoje i domowe wypieki przygotowane przez niezawodne mieszkanki Michałowic oraz okazały tort w kształcie bałwanka ufundowany i wykonany przez sympatyków wszystkich imprez w Michałowicach Elizę i Roberta Wilczynskich. Nie zabrakło muzyki na żywo w wykonaniu człowieka orkiestry Tadeusza Polisa, wspomaganego muzyką puszczaną przez Marcina Sokołowskiego – zaznaczył Marian Klasinski. Zabawę zakończyły efektowne fajerwerki.

Imprezę wsparli liczni sponsorzy, za co organizatorzy i uczestnicy serdecznie im dziękują.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zimowe Kaczawy

Chcą powtórki wyborów!

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Podatkowa „nowość”  

To grozi tragedią  

Gala Karkonoskiej Nagrody Literackiej

Weekend cudów

Radni miejscy zdecydowali o podatku

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
518
Tak
21%
Nie
69%
Nie wiem
10%