MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Śniegobawa w Michałowicach – impreza była świetna

Wiadomości: Region
Środa, 6 lutego 2013, 7:48
Aktualizacja: Wtorek, 12 lutego 2013, 13:51
Autor: Mea
Fot. Marian Klasinski
W zimowej scenerii i na świeżym powietrzu bawiono się w piechowickim osiedlu Michałowice podczas tradycyjnej Śniegobawy, zorganizowanej przez Radę Osiedla na placu „Pod Kasztanem”. – Kto nie wystraszył się prognozy pogody i przyszedł na plac „Pod Kasztanem” nie żałował, bo zabawa była świetna – zachwalał Marian Klasinski, mieszkaniec Michałowic.

Pogoda okazała się łaskawa, a bogaty program i wspaniała atmosfera sprzyjały zabawie. Najbardziej zadowolone były dzieci, dla których organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek.

- Najmłodsi mieszkańcy brali udział w różnych konkursach, grach i zabawach, wygrywając wiele atrakcyjnych nagród, które ufundowali burmistrz Piechowic Witold Rudolf i dyrektorka Piechowickiego Ośrodka Kultury Anna Kalisz. Rozbawione i zadowolone dzieci podziękowały im za to gromkimi brawami – podkreślił Marian Klasinski.

Zadbano też o poczęstunek. - Były gorące napoje i domowe wypieki przygotowane przez niezawodne mieszkanki Michałowic oraz okazały tort w kształcie bałwanka ufundowany i wykonany przez sympatyków wszystkich imprez w Michałowicach Elizę i Roberta Wilczynskich. Nie zabrakło muzyki na żywo w wykonaniu człowieka orkiestry Tadeusza Polisa, wspomaganego muzyką puszczaną przez Marcina Sokołowskiego – zaznaczył Marian Klasinski. Zabawę zakończyły efektowne fajerwerki.

Imprezę wsparli liczni sponsorzy, za co organizatorzy i uczestnicy serdecznie im dziękują.

Ogłoszenia

Czytaj również

Promesa dla powiatu

Dużo drożej za śmieci

PiS apeluje do mieszkańców

Będzie na kanalizację?

Bilety MZK też podrożeją?

Boczne boisko z początkiem sierpnia

Zamknięte szlaki w Rudawach Janowickich

37. MFTU rozpoczęty!

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
636
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%