MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Śmierć w blokowisku

Wiadomości: Dolny Śląsk
Poniedziałek, 20 czerwca 2005, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 19 stycznia 2006, 10:26
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
Mieszkańcy miasta są zszokowani zabójstwem 22-letniego mężczyzny, który zginął w awanturze na osiedlu.

Na osiedlu krąży wersja, że młodzi ludzie wracali z imprezy. Jeden z nich nagle dźgnął drugiego nożem w pierś. Ten upadł niemal przed wejściem do swojego domu i zmarł. Podobno napastnik nadal wymachiwał nożem, krzycząc: Kto następny!? Czy tak było rzeczywiście, stara się ustalić prokuratura.

– Kilka minut po czwartej nad ranem dostaliśmy anonimowe zgłoszenie telefoniczne, że na trawniku przy ul. Gwarków leżą dwie zakrwawione osoby – opowiada Krzysztof Olszowiak z lubińskiej policji. – Natychmiast pojechał patrol, powiadomiliśmy karetkę pogotowia. Lekarz, który przyjechał na miejsce, stwierdził, że pierwszy mężczyzna, z raną kłutą klatki piersiowej, już nie żyje.

Od rana Prokuratura Rejonowa w Lubinie prowadzi śledztwo. Do poszukiwania zabójcy lub zabójców zaangażowano połowę lubińskich policjantów. Zatrzymanych zostało 9 osób mogących mieć związek z tym morderstwem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

„Grabarów” bezpieczny

O rozpadających się górach

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~jeszcze polska nie zgnin 20-06-2005 10:30
mowi sie ze w polsce sa niereformowalne kopalnie, stocznie itd itp?? a ogrodzic je murem z zasiekami i wsadzic tam takich jak ten bandyta i robisz albo jesc nie dostaniesz i zdychaj z glodu - ale by w naszej kochanej ojczyznie szcunek dla zycia ludzkiego podskoczyl, niedajmy sie zastraszyc takim banziora, zrobmy cos z tym!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Studium na początek

Radni KO przeciw kupcom?

Przetarg anulowany  

Nie dla tego masztu

Marcin Wyrostek patriotycznie

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
826
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%