MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 23 września
im. Bogusława, Linusa

Smerfy pod Chojnikiem

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 30 listopada 2014, 9:03
Aktualizacja: 9:10
Autor: AP
Fot. AP
Pasowanie na przedszkolaka, tym razem w grupie Smerfów, odbyło się w Przedszkolu nr 11 „Krasnala Hałabały” w Sobieszowie. Był to szczególny dzień dla najmłodszych dzieci, ponieważ nie tylko uczestniczyły one w pasowaniu, ale również po raz pierwszy publicznie wystąpiły na scenie przed licznie zgromadzoną publicznością.

Przybyłych na uroczystość gości przywitała dyrektor Monika Sołek, która życzyła dzieciom wielu sukcesów oraz radości z pobytu w przedszkolu. Po powitaniu, do sali wkroczyły prowadzone przez panie: Iwonę i Irenę, malutkie „Smerfoludki. Dzieci przedstawiły część artystyczną, na którą złożyły się piosenki i tańce. Na twarzach wielu rodziców widać było wzruszenie i dumę.

Dyrektor przedszkola uroczyście nadała grupie nazwę „Smerfy”. Następnie dzieci złożyły akt ślubowania, a dyrekcja dużą niebieską kredką pasowała, każde dziecko na przedszkolaka. Maluchy otrzymały pamiątkowe dyplomy i "róg obfitości", a po chwili do sali wniesiono smerfny tort…

Na zakończenie rodzice przygotowali słodki poczęstunek i zaprosili dzieci do wspólnej zabawy. - Jestem zachwycona uroczystością i występem - mówi pani Ewa, babcia jednego z maluchów. To był wspaniały i wzruszający występ w przepięknych strojach – dodała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zygzakiem po ulicy

Dwie dziewczyny pobiły i okradły 15–latkę  

Przedszkole ma się dobrze

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~alexpand52 30-11-2014 16:25
Na ul. Armii Krajowej i Nowowiejskiej są znacznie większe i groźne Smerfy.
~TobiXD 30-11-2014 20:01
Moim zdaniem redaktorzy powinni używać bardziej formalnego języka czyli nie Smerfy pod Chojnikiem tylko policja w sobieszowie...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ponad 716 tys. zł na wymianę źródeł ciepła

Dzień Sportu

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Radni za zamiarem połączenia muzeów  

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
812
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%