MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Słońce czy deszcz – zabawa przednia jest!

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 30 lipca 2016, 10:35
Aktualizacja: Niedziela, 31 lipca 2016, 7:39
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Jeleniogórskie Centrum Kultury zaszczepiło „pociąg do kultury” na kolejnym podwórku. W piątek (29.07) wakacyjna przygoda z artystami, cyrkowcami i animatorami odbyła się na placu zabaw przy ul. Noskowskiego w Jeleniej Górze.

Kapryśna pogoda nie jest w stanie przeszkodzić w dobrej zabawie uczestnikom Skoku w blok – ósmej edycji imprezy zainicjowanej przez Łukasza Dudę z JCK. W ostatnich dniach „pociąg do kultury” rozwijał zdolności artystyczne dzieci na placach zabaw przy ul. Głowackiego oraz Okrzei, gdzie maluchy tłumnie zjawiły się z rodzicami, co utwierdza w przekonaniu, że potrzebna jest oferta wakacyjna dla dzieci, które z różnych powodów nie mogą wyjechać na wczasy lub aktualnie są przed wyjazdem czy po wyjeździe.

Pokazy czeskich bajek na bazie oryginalnych lalek z 1920 roku, show cyrkowe oraz warsztaty lalkowe to tylko część z atrakcji jakie animatorzy przygotowali dla uczestników Skoku w blok. Piątkowa wizyta na placu Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Noskowskiego to nie ostatnia okazja do zabawy. Pozostały jeszcze dwa spotkania (godz.12:00 – 18:30): w sobotę na placu zabaw przy ul. Komedy-Trzcińskiego, a w niedzielę kulturalny pociąg zakończy występy przy ul. Wiłkomirskiego.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Nagrody wręczone

Wystawa pocztówek sportowych w Karpaczu

Zaczytaj się z Jelonką.com

O knajpach w przedwojennym Lwowie

Wyjątkowa wystawa

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Bestie A. Cieślińskiej w Muzeum Przyrodniczym

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
817
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%