MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

"Śladem Karkonoskiej" – święto jeleniogórskiej KPSW

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 2 czerwca 2016, 10:37
Aktualizacja: 10:50
Autor: Tomasz Żylewicz, student KPSW
Fot. Archiwum
Liczne wydarzenia współorganizowane przez studentów i pracowników Uczelni odbywać się będą przez cały dzień 7 czerwca w Auli Rektoratu i na uczelnianych błoniach.

Impreza skierowana jest do studentów i wykładowców uczelni oraz do młodzieży szkół średnich z naszego regionu, którą chcemy zapoznać z kampusem i realiami studiowania. Będzie okazja do zwiedzenia budynków naszych wydziałów, basenu i hali sportowej.Zapraszamy też do udziału w przygotowanych przez nas wydarzeniach.

Spotkanie rozpoczynamy częścią oficjalną o godz. 10:00 w Auli Rektoratu. W gronie zaproszonych przez Rektora gości znajduje się m.in. Prezydent Miasta Jeleniej Góry – Marcin Zawiła.

W południe impreza przenosi się na teren kampusu. Wśród atrakcji znajdą się: - Zlot Motomaniaków: swoje przybycie zapowiedzieli zarówno właściciele jednośladów jak i samochodów terenowych
- Turniej w grę online CS GO: rozgrywka będzie relacjonowana na żywo, a na uczestników czekają atrakcyjne nagrody - Koncert zwycięzców Ligi Rocka, zespołu Korpis Karmel.

Podczas imprezy będziemy również promowali pomoc poprzez zabawę. W tym celu zaproszona Fundacja „Malwa” zorganizuje akcję charytatywną na rzecz Domu Samotnej Matki w Pobiednej.

Dodatkowo w planie uroczystości znajduje się szereg pomniejszych atrakcji uczelnianych (nagrody Złotych Żaczków dla wykładowców, rywalizacja wydziałów,konkurs wokalny i inne).

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Minka na sobotni wieczór

Narodziny gnu białobrodych we wrocławskim zoo

Nowe ronda w Mysłakowicach?  

Stalowe rumaki w Karpaczu

Skalne ławki pod Szrenicą

Most już po remoncie

Opieka nad seniorem – darmowe szkolenie

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
251
Tak
39%
Nie
56%
Nie wiem
5%