MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

"Śladem Karkonoskiej" – święto jeleniogórskiej KPSW

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 2 czerwca 2016, 10:37
Aktualizacja: 10:50
Autor: Tomasz Żylewicz, student KPSW
Fot. Archiwum
Liczne wydarzenia współorganizowane przez studentów i pracowników Uczelni odbywać się będą przez cały dzień 7 czerwca w Auli Rektoratu i na uczelnianych błoniach.

Impreza skierowana jest do studentów i wykładowców uczelni oraz do młodzieży szkół średnich z naszego regionu, którą chcemy zapoznać z kampusem i realiami studiowania. Będzie okazja do zwiedzenia budynków naszych wydziałów, basenu i hali sportowej.Zapraszamy też do udziału w przygotowanych przez nas wydarzeniach.

Spotkanie rozpoczynamy częścią oficjalną o godz. 10:00 w Auli Rektoratu. W gronie zaproszonych przez Rektora gości znajduje się m.in. Prezydent Miasta Jeleniej Góry – Marcin Zawiła.

W południe impreza przenosi się na teren kampusu. Wśród atrakcji znajdą się: - Zlot Motomaniaków: swoje przybycie zapowiedzieli zarówno właściciele jednośladów jak i samochodów terenowych
- Turniej w grę online CS GO: rozgrywka będzie relacjonowana na żywo, a na uczestników czekają atrakcyjne nagrody - Koncert zwycięzców Ligi Rocka, zespołu Korpis Karmel.

Podczas imprezy będziemy również promowali pomoc poprzez zabawę. W tym celu zaproszona Fundacja „Malwa” zorganizuje akcję charytatywną na rzecz Domu Samotnej Matki w Pobiednej.

Dodatkowo w planie uroczystości znajduje się szereg pomniejszych atrakcji uczelnianych (nagrody Złotych Żaczków dla wykładowców, rywalizacja wydziałów,konkurs wokalny i inne).

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Protest pod sądem

Kierowcy, zmiana organizacji ruchu!  

Szlakiem Bernatta

Nowe urządzenia na placu zabaw

Inauguracja ze Stradivariusem

Wyprawka dla małych czytelników

Areszt za zbrodnię sprzed wielu lat

Pożar na Zabobrzu

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny byc jawne?

Oddanych
głosów
90
Tak
79%
Nie
18%
Nie mam zdania
3%