MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Słaby, ale wygrany, występ rezerw Finepharm Carlos

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 6 kwietnia 2008, 18:59
Aktualizacja: 19:00
Autor: JEN
Występujący w I lidze piłkarek ręcznych Finepharm Carlos II
z trudem pokonał outsidera tej klasy rozgrywkowej – Jedynkę Oborniki Wielkopolskie.

Cały zespół grał chimerycznie przez prawie całe spotkanie, a szczególnie słabo obydwie bramkarki: Agnieszka Szalek i Martyna Kozłowska. To spowodowało, że po 30 min. nasz zespół przegrywał 5 bramkami a w 35 min. 16:22.

Dopiero w ostatnich 15 min. gry rezerwy Finepharm Carlos zagrały bardziej zdecydowanie i skutecznie odrobiły straty. W tym czasie bardzo dobrze zagrały: Estera Rykaczewska i Małgorzata Buklarewicz oraz trzecia bramkarka zespołu - Katarzyna Nowak, która obroniła kilka strzałów w sytuacjach sam na sam i znacznie przyczyniła się do wygranej jeleniogórskiego zespołu.

Finepharm Carlos II Jelenia Góra - Jedynka Oborniki Wielkopolskie 35:31 (13:18)

Finepharm Carlos II: Szalek, Kozłowska, Nowak - Buklarewicz 10, Rykaczewska 8, Tajerle 7, Ślusarczyk 5, Marceluk 2, Romanów 2, Magdalena Łoniewska i Wasiucionek 0.

Ogłoszenia

Czytaj również

Co z tym SOR–em?

Tłumy drugiego dnia MFTU

PiS apeluje do mieszkańców

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~:):):) 6-04-2008 21:21
ten mecz ukazywał jak nędzna jest 1 liga w naszym mieście, nie ma w tym zespole przyszłosci, jedynymi zawodniczkami które mają przed sobą kariere to są buklarewicz, szalek i slusarczyk, sam mecz gospodynie wygrały tylko i wyłącznie dzieki słabej bramkarce oborników, jak w kazdym meczu klasą dla siebie i innych były wyzej wymienione zawodniczki, o dziwo bardzo dobrze dzisiaj równiez zaprezentowała się nowak w bramce. rykaczewska tyle bramek nastukała dzieki szmatom bramkarki, a poza tym meczem nedza, kołowe nic nie grają i pytanie do prezesa: nie szkoda panu pieniedzy, które można je lepiej spozytkowac i wydac na ekstraklase? - tak jak juz mówiłem 3-4 zawodniczki z 1 ligi są z przyszłością i tylko je trzeba ogrywac na wyzszym szczeblu rozgrywek
~widz 7-04-2008 11:06
Dlaczego nie grała Sylwia Szymczyk - co za mało jest spokrewniona z władzami? Przecież to śmiech na sali żeby zamiast się rozwijac to tam się zawodnik cofa. Brawo trener - słuchaj władzy bo Ci nie zaplacą a osiągnięcia sportowe to naprawde sa poz kolejnością . Nie to sie liczy w tym klubie. Ale przyjdzie czas i na Was, toć nie jesteście Bogami. Trenerem, prezesem, szkoleniowcwm - czy czym tam jeszcze się bywa a człowiekiem się jest. Brak tam tego. Powodzenia
~los 7-04-2008 15:08
<i> regulamin złamany </i>

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Świetne półkolonie

Wystartował „Art–Skwer”

Dużo drożej za śmieci

Giną woreczki na psie odchody

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
723
Tak
22%
Nie
75%
Nie mam zdania
3%