MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Skrzaty bajecznie bawiły się z dziećmi w „Muflonie”

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 29 października 2013, 8:23
Aktualizacja: Środa, 30 października 2013, 7:24
Autor: Mestra
Fot. Mestra
Takiego zgromadzenia skrzatów w Jeleniej Górze już dawno nie było – małe i duże, z kolorowymi czapeczkami, czerwonymi noskami, z liściowymi wiankami, a przede wszystkim z uśmiechami na twarzy, zawitały tłumnie w minioną niedzielę (27.10) do Miejskiego Domu Kultury „Muflon” na kolejną imprezę z cyklu Poranki Rodzinne.

Licznie przybywających uczestników Poranka, powitała gromadka muflonowych skrzatów, która zabrała dzieci i rodziców do wspólnej, bajkowej przygody. Poza oglądaniem wesołych bajek z serii „Przygody skrzatów”, najmłodsi bawili się szukając ukrytych liter z imionami bohaterów kreskówki i rysowali portrety – dzieci swoich rodziców, a rodzice – dzieci. Realizowany był również reportaż, który wyświetlony zostanie na kolejnym spotkaniu, a uczestnicy imprezy odpowiadali na pytanie „O co poprosiłbyś skrzata, gdybyś go spotkał?”. Na zakończenie rozlosowane zostały nagrody od sponsorów, a każdy maluch otrzymał słodką niespodziankę.

– Jesteśmy na tym spotkaniu pierwszy raz, namówili nas znajomi, którzy byli zachwyceni poprzednim Porankiem z Misiem Uszatkiem. Nie spodziewaliśmy się nawet, że będziemy się tak dobrze bawić. Najlepsze jest to, że do zabawy wciągane są nie tylko dzieci, ale też rodzice – mówi Małgorzata Banaszek, która na imprezę przyjechała z 5-letnią córką z Kowar.

Kolejne porankowe spotkanie już 17 listopada. Tym razem na najmłodszych będzie czekało spotkanie z sympatycznymi Muminkami. Wstęp 10zł/dziecko (opiekunowie bezpłatnie); kawa, herbata i słodki poczęstunek – gratis.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z budżetu Miasta Jelenia Góra, patronat medialny sprawuje Jelonka.com, Muzyczne Radio oraz telewizja internetowa Strimeo.TV. Poranki wspierają: Czekolodziarnia w Jeleniej Górze, Hotel Gołębiewski, Klocki z Charakterem – Interaktywna wystawa klocków LEGO w Karpaczu i Jelenia Plast.

Ogłoszenia

Czytaj również

Apel Pamięci w SP 15

Przetarg anulowany  

Radni KO przeciw kupcom?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 29-10-2013 10:29
to prawda, było bajecznie! Nie możemy już doczekać się kolejnego poranka!
~ 29-10-2013 22:21
rewelacja!
~ 29-10-2013 22:23
coś fantastycznego,podziwiam,przede wszystkim,że jest jeszcze ktoś taki jak Skrzaty,taaaaaaaaaaki power i chęć działania dla innych.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Motocykliści dla Niepodległej

Cecylia Woźniak skończyła 100 lat!

Nie bądźmy obojętni

WOŚP prowadzi nabór wolontariuszy  

Wypadek przy baniakach  

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
810
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%