MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Skrzaty bajecznie bawiły się z dziećmi w „Muflonie”

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 29 października 2013, 8:23
Aktualizacja: Środa, 30 października 2013, 7:24
Autor: Mestra
Fot. Mestra
Takiego zgromadzenia skrzatów w Jeleniej Górze już dawno nie było – małe i duże, z kolorowymi czapeczkami, czerwonymi noskami, z liściowymi wiankami, a przede wszystkim z uśmiechami na twarzy, zawitały tłumnie w minioną niedzielę (27.10) do Miejskiego Domu Kultury „Muflon” na kolejną imprezę z cyklu Poranki Rodzinne.

Licznie przybywających uczestników Poranka, powitała gromadka muflonowych skrzatów, która zabrała dzieci i rodziców do wspólnej, bajkowej przygody. Poza oglądaniem wesołych bajek z serii „Przygody skrzatów”, najmłodsi bawili się szukając ukrytych liter z imionami bohaterów kreskówki i rysowali portrety – dzieci swoich rodziców, a rodzice – dzieci. Realizowany był również reportaż, który wyświetlony zostanie na kolejnym spotkaniu, a uczestnicy imprezy odpowiadali na pytanie „O co poprosiłbyś skrzata, gdybyś go spotkał?”. Na zakończenie rozlosowane zostały nagrody od sponsorów, a każdy maluch otrzymał słodką niespodziankę.

– Jesteśmy na tym spotkaniu pierwszy raz, namówili nas znajomi, którzy byli zachwyceni poprzednim Porankiem z Misiem Uszatkiem. Nie spodziewaliśmy się nawet, że będziemy się tak dobrze bawić. Najlepsze jest to, że do zabawy wciągane są nie tylko dzieci, ale też rodzice – mówi Małgorzata Banaszek, która na imprezę przyjechała z 5-letnią córką z Kowar.

Kolejne porankowe spotkanie już 17 listopada. Tym razem na najmłodszych będzie czekało spotkanie z sympatycznymi Muminkami. Wstęp 10zł/dziecko (opiekunowie bezpłatnie); kawa, herbata i słodki poczęstunek – gratis.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z budżetu Miasta Jelenia Góra, patronat medialny sprawuje Jelonka.com, Muzyczne Radio oraz telewizja internetowa Strimeo.TV. Poranki wspierają: Czekolodziarnia w Jeleniej Górze, Hotel Gołębiewski, Klocki z Charakterem – Interaktywna wystawa klocków LEGO w Karpaczu i Jelenia Plast.

Ogłoszenia

Czytaj również

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Czytelniczka: drogo i brudno

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 29-10-2013 10:29
to prawda, było bajecznie! Nie możemy już doczekać się kolejnego poranka!
~ 29-10-2013 22:21
rewelacja!
~ 29-10-2013 22:23
coś fantastycznego,podziwiam,przede wszystkim,że jest jeszcze ktoś taki jak Skrzaty,taaaaaaaaaaki power i chęć działania dla innych.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Minka na sobotni wieczór

W czwartek spotkanie z Elżbietą Jaworowicz

Stalowe rumaki w Karpaczu

Oznakowanie poziome (prawie) odnowione  

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
296
Tak
39%
Nie
56%
Nie wiem
5%