Jelenia Góra: Skromne zwycięstwo koszykarek Finepharmu

Poniedziałek, 19 października 2009, 10:16
Aktualizacja: Wtorek, 20 października 2009, 10:03
Autor: ahawer
Dwoma punktami pokonały Dromet na własnym parkiecie koszykarki Finepharmu.Wczorajszy pojedynek był bardzo wyrównany, dostarczył wielu emocji kibicom, którzy go obserwowali.

Pierwszą kwartę jeleniogórzanki przegrały nieznacznie 22:25, druga była już bardzo wyrównana.
Po przerwie nasze dziewczyny zagrały bardziej rozważnie, nie popełniały tylu błędów i wygrały trzecią kwartę 22:17.
Jak się potem okazała była to decydująca część gry, ponieważ w ostatniej kwarcie ponownie padł remis.
Ostatecznie Karkonosze pokonały beniaminka z Częstochowy 79:77.

W drużynie Iwony Blaszak zadebiutowały dwie zawodniczki wypożyczone z CCC Polkowice: Paulina Rozwadowska i Katarzyna Bednarczyk. Szczególnie ta pierwsza pokazała się z bardzo dobrej strony, w sumie zdobyła w debiucie przy Morcinka 9 punktów.

Było to drugie zwycięstwo w rozgrywkach I ligi centralnej zawodniczek MKS MOS Finepharmu Karkonoszy Jelenia Góra
Najwięcej punktów dla naszego teamu zdobyła Martyna Mićków i Joana Pawlukiewicz, po 15.

Finepharm Karkonosze Jelenia Góra - Dromet AJD Częstochowa 79:77 (22:25, 20:20, 22:17, 15:15)

Karkonosze: Mićków 15, Pawlukiewicz 15, Winnicka 14, Witkoś 12, Rozwadowska 9, Kret 5, Krawczyszyn – Samiec 4, Kowalczyk 4, Bednarczyk 1, Iwanowicz.