MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Skarby Ziemi na ferie w Karpaczu

Wiadomości: Karpacz
Poniedziałek, 9 stycznia 2017, 14:58
Aktualizacja: 15:00
Autor: PR
Fot. Organizator
Drugie zimowe warsztaty z minerałami w podziemiach Restauracji Dwór Liczyrzepy w Karpaczu – Skarbach Ziemi JUNA odbywać się będą przez cały okres ferii zimowych od poniedziałku do piątku, w godzinach: 11:00–17:00.

Oferta dla osób indywidualnych:
- płukanie złota – uczestnicy przy użyciu specjalnych mis, wypłukują ze żwiru na wzór średniowiecznych poszukiwaczy skarbów „złoto głupców”. Wypłukane złoto staje się własnością zbieracza. (czas – ok. 20 min, cena/os. – 6 zł)
- preparacja minerałów – młodzi poszukiwacze, przy pomocy narzędzi, mają możliwość wydobycia z wcześniej przygotowanych skałek minerałów półszlachetnych lub skamieniałości (czas – ok. 20 min, cena/os. – 14 zł).

Dodatkowo, istnieje opcja bezpłatnego skorzystania z mikroskopu mineralogicznego do obserwacji swoich znalezisk w skali makro!

Ogłoszenia

Czytaj również

Od jutra kolejny Lidl w Jeleniej Górze

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

KFS, jak z niego skorzystać?  

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Real 10-01-2017 9:48
Niestety ale poprzedni artykuł ma zablokowane komentowanie, rozumiem. Prawie w całości zgadzam się z wypowiedziami pana Tomasz Stanka. Brawo. Gdyby było więcej takich radnych to byłbym spokojny o rozwój Karpacza w dobrą stronę. Jeśli radni idą do polityki dla diet, ile tam ze 700 zł miesięcznie, to wiadomo jacy to muszą być ludzie. Przemądrzałe i wszystkowiedzące gołodupce. Kiedyś znalazłem informację, na 15 radnych 4 ma wyższe wykształcenie. Z tego jeden to artysta malarz. Moim zdanie w takim towarzystwie nie sposób zrobić coś sensownego.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tłumy we dworze

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Kto do Senatu?

Nagrody dla nauczycieli

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
637
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%