MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

„Skalnik” wydzierżawiony

Wiadomości: Ania
Wtorek, 3 marca 2009, 8:36
Aktualizacja: 8:39
Autor: TEJO
Fot. ......
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Bukowcu powoli odzyskuje swoją dawną świetność. Obiekt stanowiący świetną bazę wypadową w Karkonosze i Rudawy Janowickie z pewnością będzie się cieszył powodzeniem wśród turystów, którzy cenią sobie bliskość z przyrodą.

Obiekt do niedawna należał do powiatu jeleniogórskiego. Nie można było jednak w nim przenocować, bo starostwo z przyczyn ekonomicznych zamknęło placówkę.

Została jednak wyremontowana: budynek jest obecnie w bardzo dobrym stanie. Znajduje się w nim 47 miejsc noclegowych, wraz z kuchnią, jadalnią i łazienkami. Łatwo do niego dojechać, a miejsc parkingowych także nie brakuje.

W grudniu ubiegłego roku powiat przekazał „Skalnik” Gminie Mysłakowice. W lutym odbył się przetarg, w wyniku którego wyłoniono dzierżawcę. To dobra wiadomość dla turystów przed nadchodzącym sezonem wiosennym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Spór o edukację seksualną

Seniorzy świętowali

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ROZCZAROWANY 3-03-2009 12:59
WSZYSTKO FAJNIE ALE SZKODA ZE PRZETARG ODBYL SIE JAK TO ZWYKLE U NAS...... KLIKA RZADZI I KOLESIE DOBRZE SOBIE ROBIA-NAWZAJEM....
~Maly 3-03-2009 15:49
Te Rozczarowany , jak masz jakieś zarzuty to je przedstaw tutaj lub w prokuraturze . A jeśli ni nie masz do powiedzenia , a widzę , że nie masz , to MORDA W KUBEŁ . Przetarg był dla wszystkich , ale nieudaczny przygłup zamiast coś robić woli bredzić zza zasłony internetu . Ech polactwo ....
~duży 3-03-2009 16:34
Maly poziomem swojego komentarza niczym nie ustępujesz Rozczarowanemu i tak samo wykorzystujesz zasłonę internetu. Ech, typowe chamskie zachowanie.
~Maly 3-03-2009 18:28
Duży-Rozczarowany : Konkrety człowieku , konkrety ...
gość niedzielny 4-03-2009 3:58
Pewnie to przypadek, że w przetargu ofertowym prawdopodobnie oferta wygrywająca różniła się o 1 zł od oferty przegrywającej... Niech żyją nam szczęśliwe przypadki i niesłychane wyczucie ceny wygrywającego taki przetarg.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ślubowały pierwszaki

Powstaje taras widokowy na Szrenicy

Współpraca KPN z Muzeum Śląskim

Inwestycja w zieleń

V Mroczny Pochód Halloweenowy już wkrótce

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
335
Tak
55%
Nie
37%
Nie wiem
8%