MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

„Skalnik” wydzierżawiony

Wiadomości: Ania
Wtorek, 3 marca 2009, 8:36
Aktualizacja: 8:39
Autor: TEJO
Fot. ......
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Bukowcu powoli odzyskuje swoją dawną świetność. Obiekt stanowiący świetną bazę wypadową w Karkonosze i Rudawy Janowickie z pewnością będzie się cieszył powodzeniem wśród turystów, którzy cenią sobie bliskość z przyrodą.

Obiekt do niedawna należał do powiatu jeleniogórskiego. Nie można było jednak w nim przenocować, bo starostwo z przyczyn ekonomicznych zamknęło placówkę.

Została jednak wyremontowana: budynek jest obecnie w bardzo dobrym stanie. Znajduje się w nim 47 miejsc noclegowych, wraz z kuchnią, jadalnią i łazienkami. Łatwo do niego dojechać, a miejsc parkingowych także nie brakuje.

W grudniu ubiegłego roku powiat przekazał „Skalnik” Gminie Mysłakowice. W lutym odbył się przetarg, w wyniku którego wyłoniono dzierżawcę. To dobra wiadomość dla turystów przed nadchodzącym sezonem wiosennym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wypalał kable, dostał mandat

Wokół wotum zaufania

Radni KO za podwyżkami

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ROZCZAROWANY 3-03-2009 12:59
WSZYSTKO FAJNIE ALE SZKODA ZE PRZETARG ODBYL SIE JAK TO ZWYKLE U NAS...... KLIKA RZADZI I KOLESIE DOBRZE SOBIE ROBIA-NAWZAJEM....
~Maly 3-03-2009 15:49
Te Rozczarowany , jak masz jakieś zarzuty to je przedstaw tutaj lub w prokuraturze . A jeśli ni nie masz do powiedzenia , a widzę , że nie masz , to MORDA W KUBEŁ . Przetarg był dla wszystkich , ale nieudaczny przygłup zamiast coś robić woli bredzić zza zasłony internetu . Ech polactwo ....
~duży 3-03-2009 16:34
Maly poziomem swojego komentarza niczym nie ustępujesz Rozczarowanemu i tak samo wykorzystujesz zasłonę internetu. Ech, typowe chamskie zachowanie.
~Maly 3-03-2009 18:28
Duży-Rozczarowany : Konkrety człowieku , konkrety ...
gość niedzielny 4-03-2009 3:58
Pewnie to przypadek, że w przetargu ofertowym prawdopodobnie oferta wygrywająca różniła się o 1 zł od oferty przegrywającej... Niech żyją nam szczęśliwe przypadki i niesłychane wyczucie ceny wygrywającego taki przetarg.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PiS apeluje do mieszkańców

Kradzież pszczół

8 małych kroków do zdrowego odżywiania

Wędrówka na Grodną

Dużo drożej za śmieci

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
463
Tak
21%
Nie
77%
Nie mam zdania
2%