MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sito dla ofert przed jarmarkiem historycznym

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 14 lipca 2010, 8:08
Aktualizacja: 8:09
Autor: Angela
Fot. TEJO
Tylko najciekawsi wystawcy i handlowcy będą mogli wziąć udział we wrześniowym Jeleniogórskim Jarmarku Historycznym (18 i 19 IX). Wszystko ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Organizator, czyli Jeleniogórskie Centrum Kultury, weźmie pod uwagę kolejność zgłoszeń i oryginalność ofert.

Oczekiwanej przez wielu mieszkańców i turystów imprezy nie było rok temu, bo nie udało się uzyskać wsparcia z funduszy unijnych. W tym roku jarmark wraca. W programie oprócz targowiskowej i gastronomicznej oferty handlowej i tym razem znajdą się prezentacje artystyczne i edukacyjne w postaci: spektakli teatralnych, występów muzycznych, pokazów walk rycerskich, prezentacji historycznego rzemiosła, parad i orszaków historycznych.

Swój program, usługi czy towary chce też wystawiać rzesza przedsiębiorców i artystów. Dlatego Jeleniogórskie Centrum Kultury już teraz czeka na zgłoszenia. – Do współpracy zapraszamy handlowców, restauratorów, rzemieślników i artystów oferujących program, towary lub usługi nawiązujące charakterem do jarmarku historycznego. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na terenie imprezy, Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprosi do współpracy wybrane propozycje – zapowiadają organizatorzy.

O wyborze konkretnych ofert zadecyduje kolejność zgłoszeń, rodzaj oferty nawiązujący do historycznego charakteru jarmarku, oryginalność i ogólny wizerunek ofert.
Warunki uczestnictwa określone w „Regulaminie uczestnictwa”, wzór zgłoszenia oraz pozostałe informacje dostępne są na stornie internetowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury www.jck.pl oraz pod numerem telefonu 607232278.

Ogłoszenia

Czytaj również

Radni KO przeciw kupcom?

Studium na początek

Nie bądźmy obojętni

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~,, 14-07-2010 10:47
ciekaweee czy to sito bedzie kosztowne
~zielonkawy 14-07-2010 13:24
A to majtek już nie będzie.
d3m0l 14-07-2010 21:28
No wreszcie, przecież niedługo ten jarmark będzie większy od dawnego targowiska na stadionie 10 lecia w W-wie. A już i tak jest jednym z największych tego typu. Proponuję zablokować wszystkich ze stoiskami śmierdziuchami od popcornów, grillów, żelków i podobnego badziejstwa nie mającego nic wspólnego z tematem targów, oraz wszelkich wystawców promujących agroturystykę i tematykę bliższą Tourtec'owi niż Jarmarkowi Staroci i osobliwości. Oczywiście spragnieni turyści mają sklepy spożywcze i mas

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

O rozpadających się górach

Harcersko i patriotycznie

Odszedł Stanisław Pelczar, przed laty naczelny "Nowin Jeleniogórskich"

Łoś w Karkonoszach

Apel Pamięci w SP 15

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
783
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%