MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sindbad i koncert na początek nowego roku w Zdrojowym

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 31 grudnia 2013, 7:50
Aktualizacja: 10:28
Autor: Org
Fot. Archiwum Teatru
Już w sobotę ( 04.01.) o godz.16.00 Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze–Cieplicach zaprasza najmłodszych na spektakl „Przygody Sindbada Żeglarza” a w niedzielę (5.01.) o godz. 19.00 odbędzie się koncert „Gwiazdko łasko nie gaśnij.”

Dla Czytelników Jelonki.com mamy po dwa podwójne zaproszenia na każdy z tych spektakli – do odbioru w teatrze przed przedstawieniem na hasło: Jelonka.com.

„Przygody Sindbada Żeglarza” Bolesława Leśmiana to barwne widowisko w reżyserii i adaptacji Aleksandra Maksymiaka z muzyką Zbigniewa Karneckiego. To sztuka nie tylko dla dzieci, bo któż nie lubi opowieści o dalekich krajach, niezwykłych wydarzeniach czy niebezpiecznych przygodach, które dobrze się kończą? Kto nie marzył o wyprawach w nieznane, o poznawaniu nowych miejsc i światów? Pragnienia te, bliskie dzieciom i dorosłym, są też jednym ze stałych wątków spotykanych w światowej literaturze, między innymi w „Księgach z tysiąca i jednej nocy”.

Natomiast spektakl ”Gwiazdko-Łasko nie gaśnij. Koncert na klarnet, akordeon, kontrabas i Boże Narodzenie” prezentuje znane i lubiane kolędy polskie, pastorałki oraz pieśni świeckie, nawiązujące do okresu Bożego Narodzenia.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Łaknęli Kwiatu Jabłoni

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Wielka Paka dla Dzieciaka po raz 11!

Chcą powtórki wyborów!

Muzem Karkonoskie: to warto zobaczyć!

Kolejna przygoda z Rytmem i Melodią

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Dzieją się cuda

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
638
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
8%