Zalogowanych: 8

III-liga siatkarzy: Siatkarze Olimpii powalczyli z liderem

Niedziela, 22 grudnia 2013, 21:17
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 grudnia 2013, 15:17
Porażką 0:3 z ZTS–em Ząbkowice Śląskie zakończyli rok siatkarze Olimpii Kowary. Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu, gdyż druga i trzecia partia były niezwykle zacięte i kończyły się na przewagi.

W secie otwierającym mecz podopieczni Patryka Hobgarskiego mentalnie byli jeszcze w szatni i nie stawiając oporu przegrali 13:25. Znacznie lepiej wyglądała gra w drugiej partii, gospodarze do samego końca walczyli o wyrównanie, ale lider miał więcej szczęścia i set zakończył się wynikiem 25:27. Mimo kiepskiej sytuacji kowarzanie nie podłamali się, w trzecim rozdaniu byli równie blisko przedłużenia meczu, ale i tym razem Olimpia przegrała na przewagi 24:26 i w całym meczu 0:3.

W tabeli Errea III-ligi Olimpia Kowary z dorobkiem 8 punktów zajmuje 6. lokatę, ZTS utrzymał prowadzenie mając na koncie 24 punkty po 9 meczach. Następne spotkanie kowarzanie rozegrają 4. stycznia w Międzylesiu z zamykającym ligową tabelę MTS-em (1 punkt w 9 spotkaniach).

Olimpia Kowary - ZTS Ząbkowice Śląskie 0:3 (13:25, 25:27, 24:26)

Pozostałe wyniki 10. kolejki:
Tygrysy Strzelin - Dekoria Świdnica 0:3 (23:25, 13:25, 19:25)
Teleżet Opal Ginące Zawody Kudowa Zdrój - MTS Międzylesie 3:0 (25:22, 25:20, 25:21)