MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Siatkarze Kolegium walczą o dobre miejsce

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 20 lutego 2009, 13:54
Aktualizacja: 15:24
Autor: Mateusz Banaszak
W sobotę, siatkarze AZS Kolegium Karkonoskie będą walczyc o zajęcia miejsca między VI – XI w czwartej lidze męskiej siatkówki. Rywalem jeleniogórzan będzie drużyna Faraona Ziębice

Nasi siatkarze bardzo dobrze zaprezentowali się w walce z Pogonią Góra. Mimo przegranej w dwumeczu, jeleniogórzanie udowodnili, że potrafia walczyć do końca Mimo młodego stażu zarówno zawodników, jak i druzyny w IV lidze jeleniogórzanie pokazali, że potrafią walczyć z lepszymi od siebie, ambitnie zmierzając do celu.

Tym razem nie udało się wywalczyć awansu do grona drużyn walczących o trzecią ligę, ale to co pokazali nasi zawodnicy w przeciągu zaledwie kilku miesięcy zasługuje na ogromne brawa i uznanie.
W sobotę, podopieczni Wojciecha Lary staną prze kolejnym wyzwaniem.

Na własnym parkiecie jeleniogórska drużyna zmierzy się z Faraonem Ziębice – najsłabiej spisującą się drużyną grupy A, czwartej ligi. Nasi zawodnicy nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem drużyny, która słabo radzi sobie w lidze ( 10 spotkań – 2 punkty). Mecz odbędzie się w sobotę 21 lutego o godz. 12:00 w hali Szkoły Podstawowej numer 11 przy ulicy Moniuszki.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

To grozi tragedią  

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Zadecydował bilans setów...

Ruszyły zapisy na VIII Półmaraton Jeleniogórski

Chcą powtórki wyborów!

Mamy brąz!

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Rok niespełnionych obietnic

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
575
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%