MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Showmani opanowali Karpacz

Wiadomości: Karpacz
Poniedziałek, 4 lutego 2013, 13:31
Aktualizacja: 13:38
Autor: mea
Fot. Z.Piepiora
DJ Larson, DJ Grabsu i DJ Mathiu zostali laureatami drugiej edycji Zimowych Mistrzostw Polski Prezenterów Muzyki, które odbyły się w Dworze Liczyrzepy w Karpaczu. Czterodniowa impreza została zorganizowana przez Janka Gierszanina i Bogusława Ceglarskiego, a jej celem była promocja DJ–ów showmanów.

- Podczas eliminacji panowała niesamowita atmosfera, a na finał przybyło wiele osób, by zobaczyć niesamowite show przygotowane przez uczestników, którzy bawili publiczność na różne sposoby m.in. strzelali z karabinu, palili race świetlne czy też przebierali się np. za swoje żony – zachwala mistrzostwa Janek Gierszanin, współorganizator.

Oprócz głównych mistrzostw odbyły się również: „Turniej o Beczkę Piwa”, podczas którego w rolę jury wcieliła się publiczność, pokazy DJ-ów na stoku narciarskim, przy restauracji „Dwór Liczyrzepy”, pokazy sprzętu DJ-skiego, ognisko z pieczeniem kiełbasek, konkursy z nagrodami dla publiczności oraz występy znanych DJ-ów tj. DJ Omen, DJ Gabriel Delgado i show Krzysztofa Skiby.

Do mistrzostw zgłosiło się 20 DJ-ów z całej Polski, z których 10. wystartowało w eliminacjach. Jury w składzie: przewodniczący Bogdan Fabiański oraz Robert Gorsiak, Tomasz Bąk, Jan Gierszanin, Andrzej Sokołowski, Wojciech Brewka Brewczyński, miało nie lada zadanie, by wybrać najlepszych DJ-ów.

Po eliminacjach do finału zakwalifikowało się aż siedmiu startujących. Uczestnicy prześcigali się w tworzeniu bloków muzycznych, przebieraniu się i bawieniu publiczności. Jeden nawet miał swój fanklub, który licznie przyjechał ze Szczeci. Finał poprowadzili Krzysztof Skiba i Bogdan Fabiański. Po długich obradach jury ogłoszono wyniki.

II Zimowym Mistrzem Polski Prezenterów Muzyki został Mariusz Szponar - DJ Larson ze Szczecina, wicemistrzem został Kamil Grabowski – DJ Grabsu z Lublina, drugim wicemistrzem został Mateusz Dygas – DJ Mathiu również ze Szczecina.

Goście chwalili imprezę i już szykują się na przyszłoroczną edycję mistrzostw.

Ogłoszenia

Czytaj również

Kolejne pieniądze na wymianę pieców

Konflikt narasta  

Uwaga kursanci, szykują się zmiany  

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~Ryś z Klanu 4-02-2013 14:52
Pamiętam Bogusia Fabiańskiego, kiedy prowadził dyskoteki w Marczycach.Połowa lat 80-tych.
~mnb 4-02-2013 14:59
To prawda ze grali "Ona tanczy dla mnie" ?
~tree 4-02-2013 17:23
wyłącznie
~makabra:) 4-02-2013 19:18
relacja, zdjęcia makabra... dwie różne imprezy... ta co tu piszecie i ta co ja byłam :)
~ 4-02-2013 20:04
nic ciekawego, oświetlenie słabiutkie, słaby sprzęt jak na ogólnopolskie zawody.
~NoJa 4-02-2013 21:37
Z tego co widzę to jakiś tłumów tam nie było więc zabawa pewnie również nie była jakas przednia :) A P.Janka znam osobiście i ostatnio miał strasznie zniszczony głos a wyleczył się czy nie ??
~byłam 7-02-2013 9:53
Eliminacje eliminacjami więc tłumów nie było ale na finale zjawiło się sporo ludzi którzy na prawde sie bardzo dobrze bawili i współpracowali z prezenterami. Myślę, że Zimówki każdy miło wspomina tak jak i my :D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Piękne widoki już wkrótce

Skocznia już gotowa

Krew oddawali funkcjonariusze

Większość za zmianą

Wysoka dotacja, wielkie zainteresowanie

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
744
Tak
19%
Nie
77%
Nie wiem
5%