Czytających: 11635

Jelenia Góra: Show Orlika trwa

Niedziela, 3 czerwca 2018, 20:05
Aktualizacja: 20:09
Nawet w okrojonym składzie piłkarski Orlika Jelenia Góra nie miały problemu z odniesieniem kolejnego zwycięstwa. W niedzielnym (3.06) spotkaniu III ligi kobiet jeleniogórzanki pokonały UKS Bierutów 3:0.

Pierwsza połowa nie była porywającym widowiskiem, ale o dobre nastroje Orlika w szatni zadbała Nikola Żurawska, która w ostatniej minucie tej części gry otworzyła wynik. Po zmianie stron nieliczna grupka kibiców nie musiała długo czekać na kolejne trafienie - w 47. minucie bramkę na 2:0 strzeliła Dagmara Dyzio. Wynik w 76. minucie ustaliła Katarzyna Brzeska i podopieczne Roberta Stachowskiego mogły się cieszyć z 19 zwycięstwa w 19 meczu tego sezonu.

Za tydzień (10.06) jeleniogórzanki zagrają w Radwanicach z przedostatnim w tabeli Kolektywem.

Orlik Jelenia Góra - UKS Bierutów 3:0 (1:0)
Orlik: Piwońska - Przydacz, Korgul, Dyzio, Nita, Chrabąszcz, Misiewicz, Żurawska, Staranowicz (60' Bańska), Kubik, Brzeska.
UKS: Wrzesińska - Fiedziuk, Polańska, Mróz, Olczyk, Łukasik (55' Nowakowska), Wiącek, Kaczorowska, Urbaniak, Stanisławska, Foluszczyk.