MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sesja zdjęciowa i Bajkowa Sobota w Przystani Twórczej

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 8 lutego 2017, 13:22
Aktualizacja: 13:28
Autor: P–T
Fot. Przystań Twórcza
W sobotę (11.02) w cieplickiej Przystani Twórczej będzie wiele się działo. Zaplanowano walentynkową sesję zdjęciową i warsztaty w ramach Bajkowej Soboty.

- Z okazji nadchodzących walentynek, o godz. 11.30 rozpocznie się sesja zdjęciowa pt. „Moja druga połowa”. Zapraszamy zakochanych, ale też singli, pojedynczo, w parze czy z rodziną – u nas każdy jest mile widziany. W tym roku tematem przewodnim jest Black&White, w związku z czym liczymy na kreatywność i oryginalność wyrażoną biało-czarnym ubraniem, bądź przebraniem. Wstęp i wykonanie zdjęć są darmowe - zachęcają do udziału organizatorzy.

Równolegle będą odbywać się warsztaty podczas Bajkowej Soboty. Relaksujące kule do kąpieli, własnoręcznie malowane torby czy walentynkowe kartki to tylko jedne z nielicznych atrakcji, które czekają na gości.

- Niestety na to wydarzenie wstęp jest płatny i wszystkie bilety zostały już sprzedane. Na pocieszenie szykujemy kolejną Bajkową Sobotę już 11 marca, a teraz zapraszamy na sesję zdjęciową – dodają organizatorzy.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nad Śnieżnymi Kotłami

Letni powiew jazzu

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

PiS ujawnił listy kandydatów

Operowo na starówce

Zgrzyt w KO – kandydatka rezygnuje

Trwają cieplickie koncerty organowe

Kto dyrektorem SP 11?

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
590
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%