MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sensei Jacek Baranowski egzaminował jeleniogórzan

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 1 grudnia 2014, 9:07
Aktualizacja: 9:39
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. użyczone
W sobotę, 29. listopada w nowej hali sportowej "Mechanika" w Jeleniej Górze odbył się kolejny egzamin na wyższe stopnie w Karkonoskim Klubie Karate Shinkyokushinkai, którego liderem jest sensei Piotr Cieśliński.

W egzaminie łącznie wzięło udział 90 osób. Z ramienia Tokio egzaminatorem klubu był sensei Jacek Baranowski, który w pierwszej kolejności zweryfikował wiedzę i umiejętności posiadaczy białych, pomarańczowych i niebieskich pasów w wieku 4-10 lat. Następnie do egzaminu przystąpili młodzicy i juniorzy w wieku 12-17 lat oraz osoby pełnoletnie. Oprócz wymagającej części technicznej w zakresie kihon, kata oraz części wytrzymałościowej, kandydaci na wyższe stopnie stoczyli regulaminowe walki. Wszystkie zdające osoby otrzymały promocje na wyższe stopnie.

Swoje kompetencje podczas egzaminu podnosili również nowi instruktorzy klubu: - obecny Mistrz Polski Karate Kyokushin PZK, sempai Rafał Cieśliński oraz pedagog KKKS, sempai Daria Świątkowska. Za oprawę zdjęciową odpowiadał Romuald Gniewek, który w ramach wolontariatu udziela się społecznie na rzecz klubu od 2011 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Puchar makroregionu Oyama

O rozpadających się górach

Motocykliści dla Niepodległej

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~wawa 1-12-2014 13:36
Brawo ! Piotr Cieśliński wykonuje dobrą robotę.
~mama karateki 1-12-2014 19:11
Pan Piotr potrafi świetnie dotrzeć do młodych umysłów,fantastyczny trener i działania zasługujące na najwyższą pochwałę.Tak trzymać !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Bieg Niepodległości

Studium na początek

Wypadek przy baniakach  

Mikołajkowe zmagania siatkarskie

Radni KO przeciw kupcom?

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
826
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%