MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

„Seniorze świeć przykładem” – debata społeczna

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 15 listopada 2017, 7:08
Autor: 112
Policja jeleniogórska jest organizatorem debaty społecznej ukierunkowanej na bezpieczeństwo seniorów , która odbędzie się 23 listopada o godzinie 10.00 w Dziennym Domu Pomocy Społecznej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Kilińskiego w Jeleniej Górze.

Temat debaty to „Seniorze świeć przykładem”. Policja omówi prowadzone działanie prewencyjne ukierunkowane na bezpieczeństwo seniorów jako uczestników ruchu drogowego. Policjanci zademonstrują prezentację dotyczącą realizowanych przez policję działań prewencyjnych, skierowanych na bezpieczeństwo seniorów, a także procedury związane ze złożeniem zawiadomienia o przestępstwie. W debacie głos zabiorą również prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze oraz przedstawiciel WORD w Jeleniej Górze Ponadto zaplanowano dyskusję co do możliwości poprawy bezpieczeństwa seniorów w naszym mieście.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Znowu próba wyłudzenia pieniędzy od seniorów

Auto w rowie w Płoszczynie

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~zaboberek 15-11-2017 9:56
Zaiste,bardzo dziwny tytuł artykułu.
~ 15-11-2017 14:47
świecą przykładem zwłaszcza jak pełną dzidą włażą na pasy,nawet nie odwracając łba czy coś nadjeżdża.Dzadkowie i babule są święcie przekonani ,że każdy pojazd hamuje na dystansie 1m.Tacy to ci przykładni seniorzy,oczywiście młode d...le też się zdarzają ale jakby rzadziej.
~FFF 15-11-2017 18:05
Do internauty wyżej......młodych d...li przybywa ...za lat -dziesiąt będą dziadkami czy babulami jak uprzejmie nazwałeś seniorów ...i jakiś kolejny internauta napisze jak wyżej.....
~zaboberek 15-11-2017 19:47
do 14:47.Ci "Dzadkowie i babule"...,mają nad tobą tę przewagę,że byli młodymi,ale ty nie masz pewności czy będziesz w Ich wieku.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Mina na Zabobrzu

Syn i ojciec zatrzymani za narkotyki

Mobilizacja przed II turą

Czyżby Andrzej Duda?

Wypadek w Przecznicy

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
476
Tak
47%
Nie
39%
Nie wiem
14%