MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Senator Misiak wciąż w kampanii

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 28 maja 2008, 7:47
Aktualizacja: 7:48
Autor: ROB
Fot. ROB
Od wyborów parlamentarnych minęło prawie 8 miesięcy, a senator Tomasz Misiak z Platformy Obywatelskiej nie sprzątnął plakatów wyborczych. W jego biurze obiecano nam, że dzisiaj zostaną one usunięte.

„Praca przede wszystkim”, no i legendarne „By żyło się lepiej” – te hasła można wyczytać na plakatach wiszących przy transformatorze przy ul. Rataja w Cieplicach. Z nich spogląda na przechodniów Tomasz Misiak, w kampanii wyborczej kandydat na senatora, który zastąpił na liście Beatę Sawicką.

– Już dwa razy od wyborów organizowaliśmy akcję usuwania plakatów wyborczych – powiedziała nam Karolina Kęska astystentka senatora Misiaka z biura we Wrocławiu. – Widocznie te w Cieplicach przeoczyliśmy. Obiecuję, że jutro (czyt. środa) zostaną one usunięte.

– Trzeba mieć poważną wadę wzroku by nie dostrzec plakatów, który ustawiony jest w tak widocznym miejscu – ironizuje pan Tadeusz, mieszkaniec osiedla Orle.
Reklamy senatora rzucają się w oczy przechodniom oraz pasażerom autobusu popularnej linii nr 7.

Faktem jest, że 35-letni senator niezbyt mocno związany jest z Jelenią Górą. Nie ma nawet stałych dyżurów w stolicy Karkonoszy. Nie udało nam się dowiedzieć, kiedy w najbliższym czasie odwiedzi miasto. Inaczej było w kampanii wyborczej, kiedy ówczesny kandydat na senatora przyjeżdżał do stolicy Karkonoszy praktycznie co tydzień.

Dlatego też może zrywanie plakatów nie ma sensu? Przydadzą się w kolejnej kampanii. A i mieszkańcy będą pamiętać, jak wygląda senator z ich regionu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jubileusz strażników miejskich

Wpadka z tytoniem bez akcyzy

Uczniowie dla janowickich Sybiraków

Komentarze (2) Dodaj komentarz

KochaSJG831 28-05-2008 8:07
Pewnie Senator Misiak chce zostawić swoje plakaty z ubiegłorocznej kampanii wyborczej na przyszłą kampanię wyborczą...
zloty666 28-05-2008 13:16
Jak widać każdy radny, senator ma swoich wyborców gdzieś, chyba że zbliżają się wybory - wtedy to nawet do miasteczka przyjeżdża raz na tydzień !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oryginalne bilety do Czarciego Młyna

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Marzena Machałek o programie PiS

Autobusem MZK nie do Gruszkowa

Zderzenie mazdy z citroenem

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
626
Tak
80%
Nie
16%
Nie mam zdania
4%