MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

“Selfie.com.pl” w Gołębiewskim

Wiadomości: Karpacz
Czwartek, 6 kwietnia 2017, 7:59
Autor: Manu
Fot. Użyczone/Teatr MY
2 maja (we wtorek) o godz. 20.30 na scenie teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu zaprezentowany zostanie gościnny spektakl “Selfie.com.pl” w reżyserii Marii Seweryn w wykonaniu Teatru MY Berg & Marcinkowski. Autorem tekstu jest Piotr Jasek. Grają: Julia Kamińska, Dorota Pomykała, Filip Bobek i Mirosław Baka. Pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia jest firma EMY.

W małym mieszkanku wielkiego blokowiska mieszka Brygida (w tej roli Dorota Pomykała), niegdyś zraniona przez partnera życiowego. Od tamtej pory jest wrogiem mężczyzn. Ma 30-letnią córkę Julię (Julia Kamińska), która ucieka w świat książek, nie ma znajomych, nie ma facebooka, nie ma chłopaka i nigdy nie zrobiła sobie selfie… Brygida stara się nakłonić córkę do skorzystania z dobrodziejstw mediów społecznościowych. Od lat umawia ją na randki, lecz wszystkie dotychczasowe skończyły się rozczarowaniem.

W innym małym mieszkanku wielkiego blokowiska mieszka z kolei Gerard (Mirosław Baka). Sam wychował swojego syna Pawełka (Filip Bobek), gdy jego żona odeszła z jego szefem. Od tamtej pory Gerard nienawidzi kobiet, choć uważa, że jego syn znajdzie gdzieś tę wyjątkową, uczciwą, jedyną w swoim rodzaju partnerkę na całe życie, no i że będzie szczęśliwy. Pawełek jest informatykiem, całe dnie spędza w Internecie, pracuje jako freelanser, nie ma znajomych oprócz tych z pracy, czyli z Internetu. Nie lubi wychodzić z domu, nie lubi rozmawiać z ludźmi, woli wszystko załatwiać przez komputer.

Któregoś dnia Brygida dostrzega na portalu randkowym zdjęcie Pawełka i za wszelką cenę chce umówić z nim swoją córkę. Tylko że postu nie zamieścił tam Pawełek, ale Gerard…

Rezerwacja telefoniczna: 533-509-857, e-mail: scenateatralna@gmail.com.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Teraz lepiej widać

Wypadek przy baniakach  

Pożegnali Słońce

O rozpadających się górach

Spotkanie z historią

Sztuka sztucznej inteligencji w BWA

Pablopavo i Ludziki

Artystycznie i nie tylko u "Młodych Duchem"

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
118
Tak
64%
Nie
35%
Nie wiem
2%