MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sędziowie poza prawem

Wiadomości: Polska
Piątek, 12 maja 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 12 maja 2006, 20:27
Autor: Łukasz Stawski
Młodziczki Biofactora Jelenia Góra zajęły trzecie miejsce w mistrzostwach Polski tej kategorii wiekowej pokonując MKS TPR Lublin dziesięcioma bramkami. W finale AZS AWF Gdańsk pokonał Kusego Szczecin 18 trafieniami. Kusy był więc najsłabszym zespołem finałowej czwórki.

Jednak kierownictwo Biofactora złożyło oficjalny protest w Związku Polskiej Piłki Ręcznej dotyczący ewidentnych błędów pary sędziowskiej z Kwidzynia w meczu o finał pomiędzy Biofactorem a Kusym Szczecin 22:22. Na filmie nakręconym kamerą video widać wyraźnie, że sędziowie popełnili kardynalne błędy.

<b>Oto treść protestu:</b>
<i>"Prosimy o zweryfikowanie tego meczu walkowerem na naszą korzyść z uwagi na to, ze zawodniczka z nr 5 Trzebińska Natalia w 34 minucie 30 sekundy otrzymała karę 2 minut, a z protokołu wynika, iż ta sama zawodniczka w 35 minucie weszła na boisko i zdobyła bramkę dla swojej drużyny, mimo że miała odbywać karę. Jednocześnie ta sama zawodniczka po trzykrotnym uzyskaniu dwuminutowych kar w dalszym ciągu brała udział w grze, co jest udowodnione na kasecie wideo".</i>

Niestety, przed chwilą dowiedzieliśmy się od trenera Biofactora - Zdzisława Wąsa, że protest będzie odrzucony. Władze ZPPR tłumaczą się, że tej rangi zawody nie mają szans na powtórzenie. To dowodzi tego, że sędziowie żeńskiego szczypiorniaka są bezkarni.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rajd zdewastował las?

Świętowali nasi strażacy

KSWiK bez prezesa

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~*** 13-05-2006 0:03
jutro (sobota) o 12:00 biofactor gra sparing na hali SP 10 przy ul. Morcinka, najprawdopodobniej z zagłębiem lubin

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kto odchodzi z KPR–u?

Dziś wybory do Europarlamentu

Jubileusz koła PTTK

Czas na pożegnanie

Konferencja PiS: Wybory i lokalne połączenia

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
443
Tak
32%
Nie
63%
Nie mam zdania
5%