Jelenia Góra: Sczypiornistki ponownie przegrały ze Słupią

Piątek, 15 sierpnia 2008, 13:58
Aktualizacja: 0:37
Autor: JEN
Rezerwy Carlos Astol przegrały również w drugim spotkaniu towarzyskim ze Słupią Słupsk, choć przyjezdne, przebywające na obozie szkoleniowym w Szklarskiej Porębie wystąpiły tylko w ośmioosobowym składzie i bez liderki Anity Unijat (dawniej Augustyniak).

Tym razem nasze dziewczyny wzmocnione także Anną Dybą oraz Iriną Latyszewską przegrały 19:24 (10:14). To spotkanie miało podobny przebieg do poprzedniego 28:33. W ciekawszej, pierwszej części meczu, miejscowe nawet przeważały, ale miały ponownie słabszą końcówkę i przyjezdne szybko to wykorzystały kończąc pierwszą połowę z przewagą czterech goli.

W drugiej połowie, bardziej chaotycznej niż pierwsza część meczu, Słupia kontrolowała grę i dowiozła korzystny wynik do końcowej syreny.

Carlos Astol II: Szalek, Kozłowska – Wasiucionek 4, Tajerle i Ślusarczyk po 3, Latyszewska, Dyba, Buklarewicz i Magdalena Łoniewska, po 2, Rykaczewska 1, Romanow, Marta Łoniewska, Muras, Stanisławiszyn.