MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ściganie w Kamiennej

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Sobota, 16 kwietnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 lutego 2006, 20:54
Autor: Damian Milko
Fot. Damian Milko
Z przyczyn technicznych dopiero teraz prezentujemy materiały z eliminacji, która odbyła się 20 marca. Tym razem Rajdowe Mistrzostwa Jeleniej Góry zawitały do Góry... z tym, że Kamiennej ;).

II runda tegorocznego cyklu stanęła pod znakiem zapytania, bowiem, aż do soboty niektóre drogi w okolicach rajdu były nieprzejezdne. Powodem tego był spływający z gór śnieg. Jednak wszystko skończyło się szczęśliwie i dzięki organizatorom oraz pomocy samych zawodników tylko jedna próba została przeniesiona. Kilkadziesiąt załóg rywalizowało na nawierzchni szutrowej oraz asfaltowej (miejscami pokrytej śniegiem). Próby miały zróżnicowany charakter. Niektóre dosyć szybkie, dziurawe, a inne wolne między pachołkami lub na równym parkingu. Szkoda, że policja utrudniła i trochę uprzykrzyła tak wspaniałą atmosferę. Poprzez częste kontrole zawodnicy spóźniali się na następne PKC (punkt kontroli czasu), co kończyło się punktami karnymi w klasyfikacji zawodów.
Zwycięzcy w poszczególnych klasach:

N1: Grzegorz Kilinger

N2: Hubert Kakuba

N3: Piotr Czypionka

N4: Marcin Piątek

Serdecznie zapraszamy na następną rundę, która odbędzie się już jutro (17.04.2005) w okolicach Jeleniej Góry. Szczególnie polecamy próbę zlokalizowaną na terenie byłego targowiska przy ul. Kilińskiego. Położenie blisko centrum z pewnością przyciągnie wielu kibiców. W celu poznania dokładniejszej trasy, najlepiej przybyć o godzinie 10 rano pod Automobilklub Karkonoski w Sobieszowie.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Drzymały do remontu

PiS ujawnił listy kandydatów

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Sobotnia walka z czasem

Nad Śnieżnymi Kotłami

PiS zaprezentował kandydatów

Jazda "Szlakiem Bitwy Kaczawskiej"

Kandydaci PO

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
591
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%