MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

Schetyna o wieku emerytalnym i „500 plus”

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 3 października 2017, 9:00
Aktualizacja: Środa, 4 października 2017, 6:05
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W poniedziałek (2.10) w Kinie Grand przy ul. Krótkiej 3 w Jeleniej Górze doszło do spotkania w ramach Klubu Obywatelskiego organizowanego przez Platformę Obywatelską, w którym gościem był szef partii Grzegorz Schetyna. Przewodniczący mówił m.in. o wieku emerytalnym oraz rządowym programie "Rodzina 500 plus".

Grzegorz Schetyna podczas każdej wizyty w Jeleniej Górze podkreśla, że to dla niego szczególne miasto, bowiem przez 10 lat był posłem tej ziemi. - Nie zawsze mogę być tu tak często, jak kiedyś, ale na rok przed wyborami chcę porozmawiać o wyzwaniach, zapytać co słychać, odwiedzić starych przyjaciół - mówił na wstępie szef PO.

Schetyna skomentował m.in. 43 proc. poparcia dla PiS w ostatnim sondażu. - Dobra sytuacja gospodarcza, niezależna od polityki PiS. Efekt transferów socjalnych, czyli wydawania pieniędzy bez pamięci i pomysłów, bo program 500 plus nie służy demografii, tylko zdobywaniu poparcia - stwierdził były marszałek Sejmu, który zadeklarował podczas konferencji prasowej, że po objęciu władzy przez PO pogram 500 plus zostanie rozszerzony o pierwsze dziecko i matki samotnie wychowujące dzieci. Następnie - w trakcie spotkania z sympatykami i członkami PO - dodał, że program będzie powiązany z aktywnością na rynku pracy. W myśl założeń Schetyny "jeden z rodziców będzie musiał pracować lub aktywnie ubiegać się o pracę".

Ze środowiska PiS-u wychodzi pomysł, że emerytura ma wynieść 1000 zł - na to nie możemy się zgodzić - mówił G. Schetyna zapewniając, że nie będzie ponownego podnoszenia wieku emerytalnego do 67 lat, tylko mają być stworzone warunki, aby się opłacało zostać w pracy po nabyciu praw emerytalnych, m.in. poprzez odstąpienie od opodatkowania wynagrodzeń osób, które zdecydują się dłużej pracować.

Gość spotkania z cyklu Klub Obywatelski mówił też, że nie przywróci gimnazjów. - Nie wchodzi się do tej samej rzeki. Musimy bardzo mocno pomyśleć o regionalizacji edukacji na podstawowym poziomie - stwierdził były minister spraw zagranicznych, a wcześniej spraw wewnętrznych. Lider PO zapowiedział, że 21 października zostanie ogłoszony samorządowy program PO, gdzie poznamy więcej szczegółów.

W kolejnych spotkaniach Klubu Obywatelskiego w Jeleniej Górze mają się pojawić: bp Tadeusz Pieronek, a następnie Dariusz Rosati.

Ogłoszenia

Czytaj również

Czyżby Andrzej Duda?

Finisz kampanii z Grzegorzem Schetyną

Będą widoki ze Zbójeckich Skał

Komentarze (83) Dodaj komentarz

~rysiek w swetrze 3-10-2017 9:07
Schetyna widelec ...Ci skompromitowani politycy powinni się wycofać z POlityki, ale tego nie zrobią bo się trzęsą na władzę. znam ludzi , którzy głosowali na PO. Po kompromitacji rządów PO przerzucili się na Nowoczesną , po kompromitacji Rysia wrócili sympatiami do PO, bo zapomnieli o machlojkach. Tych ludzi nie jednoczy, żadna wspólna idea, ich jednoczy nienawiść do PIS. Są histeryczni, krzykliwi i czatują na wieści o politykach PIS jak sępy spragnione krwi. Afera taśmowa nie wywołuje u nich sprzeciwu, a jedynie to, że nagrania są nielegalne. Woleliby nie wiedzieć o machlojkach PO, bo ta wiedza niszczy ich poczucie komfortu. Wolą udawać, że taśmy nielegalnie nagrane po prostu nie istnieją. Oszukują sami siebie.
~rysiek w swetrze 3-10-2017 9:15
To, że obecna opozycja chce wrócić do władzy, doskonale rozumiem, ale szanse na to są dość iluzoryczne, ponieważ prawdę pisząc, ci ambitni i chętni do czynienia zła ludzie, nie mają się na kim oprzeć. W codziennej walce politycznej zużywają ostatnie naboje, czyli lęk przed zmianami, bajki o wyjściu z UE i wsparcie zakłamanych do szaleństwa mediów. Autorytety realne i wydumane już dawno poszły do diabła, szans na wykreowanie nowych liderów nie ma żadnych. Wskaźniki gospodarcze są jakie są i nie zanosi się na pogorszenie, a wręcz przeciwnie. Można oczywiście wrzeszczeć, że gospodarka nie jest ważna, ale jakoś niezręcznie, prawda? Bo jeśli wracać do władzy, to z czym?
~do rysia w swetrze 3-10-2017 9:17
daj spokój ze swoją kuchenną psychologią. Ni powtarzaj po prezesie Popierasz PIS, no i już - są gorsze przypadłości.
~ping-pong 3-10-2017 9:19
Schetyna uważa, że 500+ to rozdawnictwo, po czym spokojnie oznajmia, że po dojściu do władzy rozszerzy program na pierwsze dziecko... - czy on w ogóle siebie słucha?
~rom 3-10-2017 9:22
do 9.17 - a może coś konkretnie ?
~ad zdjęcia 3-10-2017 9:26
A młodych nie ma prawie na tej sali ...
~chf 3-10-2017 9:28
Co oni zrobili przez 8 lat. Rozkradli wyprzedali Polski majątek . Panie Schetyna oszczędź pan wstydu.
Arno 3-10-2017 9:28
"....bez pamięci i pomysłów..." to jest wszystko to,co robi ten oszołom...
~Kibol2 3-10-2017 9:28
Tym osobą już ufaliśmy, i co z tego wyszło duże g.... Wstyd się przyznać ,że głosowaliśmy na PO. TO JUŻ SIĘ NIE POWTÓRZY
~rysiek w swetrze 3-10-2017 9:36
Schetyna zapomniał o likwidacji sądów i prokuratury aby nie mogły ich pozamykać. Chętnie zobaczę jak platfonsy uciekając przed CBA i prokuratorami będą wyskakiwać przez bulaje tonącej platformy.
~kokon 3-10-2017 9:53
Widać jak gość szybko potrafi zmieniać zdania. Jeszcze niedawno mówił zupełnie coś innego a w niektórych sprawach wspierał go Minister Finansów. "Nie ma i nie będzie pieniędzy" to było motto Platformy. wystarczyło tylko przykrócić złodziejom i kasa płynie strumieniem, a nie koniunktura to sprawiła panie Schetyna. Na tle sondaży wyglądacie cieniutko. "21 października zostanie ogłoszony samorządowy program PO" to będzie chyba pierwszy program po przegranych wyborach w 2015 roku, czyli dużo krzyku, a efektów brak.
~Tosia 11 3-10-2017 9:55
Chyba platformensi nie stykają z ziemią. A może liczą tylko na Timmermansa i Angelę?
~lol 3-10-2017 9:56
"czarne protesty" sponsorowane są przez Sorosa, który m.in jest właścicielem Wyborczej. "Ubiegłoroczne czarne protesty – wbrew temu, co twierdzą środowiska lewicowo-feministyczne – nie były spontaniczną, oddolną inicjatywą. Polskie organizacje aktywnie zaangażowane w sprzeciw wobec inicjatywy „Stop aborcji” otrzymały ok. miliona złotych na jej zablokowanie. Większość tych środków pochodziła z organizacji finansowanych przez George’a Sorosa."
~Obs 3-10-2017 9:57
Schetyna to koleś bez haryzmy , powinni go wymienić jak chcą z lisem wygrac
~ble,ble,ble 3-10-2017 10:00
ble,bla,blo...
~Roman Orłowski 3-10-2017 10:06
Wypadałoby Redakcji przedstawić również wypowiedzi wyborców oraz zgłaszane przez nich wnioski na tym spotkaniu. Sam zgłosiłem 3 wnioski, odnoszące się do braku przestrzegania prawa przez władze publiczne. Również i zakresie braku stosowania roszczeń zwrotnych Skarbu Państwa, wobec funkcjonariuszy i urzędników winnych naruszenia praw człowieka, w prowadzonych przez siebie postępowaniach. W wyniku czego Skarb Państwa był zmuszony wypłacać odszkodowania (z kieszeni podatników), pokrzywdzonym przez wymiar (nie)sprawiedliwości. Dlaczego o ty mnie napisano ?
~tom 3-10-2017 10:08
Ten facet sam niewie co mówi szkoda że z jego pamięcią jest juz ta źle .
~ 3-10-2017 10:10
A vo tu debatować wiek emerytalny powinien być obniżany i ludzie pracować coraz mniej po to idzie technika do przodu , a nie po to by prezesunio zgarniał owoce pracy. 500+ przydałoby się uszczelnić przed patolami i nie zmuszać obywatela żeby latał z zaświadczeniami o nie byciu wielbłądem
~ddddddddd 3-10-2017 10:18
Towarzystwo wzajemnej adoracji spotkało się ze swoim skompromitowanym guru. Taka jest prawda o PO i ich poplecznikach.
~san escobar 3-10-2017 10:31
Należy szybko zlikwidować chwilówkę pincet plus bo to rodzi patologie oraz potężne zadłużenie.Bierz się opozycjo za robotę ,bo jeżeli bedziecie tak słabi jak teraz to moherowi będą rządzić dłużej niż Castro na Kubie.
~Polska 3-10-2017 11:02
Polska została podzielona na inteligencję i ludzi trochę gorzej wykształconych, gorzej obeznanych, mniej znających świat - tych zagubionych. Zgadnijcie która grupa rozwija Polskę, a która ją zwija? . A do której grupy wy należycie?
~kajak 3-10-2017 11:08
Macie do wyboru Schetynę albo Lichocką, gwiazdę putinowskiej telewizji.
~ 3-10-2017 11:09
500+ zlikwidowało ubustwo wśród polskich dzieci ale UBecka mafia straciła ogromne pieniądze. Do mafii na przykład szło 20% rynku paliw i 260 mld z wyłudzeń VAT i UBeckie emerytury po kilkanaście albo kilkadziesiąt tys. Dlatego lewactwo tak zieje nienawiścią do obecnego rządu.
~a-1 3-10-2017 11:10
Działa pancernika Szlezwik-Holstein jak nazwana została posłanka z .N przemówiły. Już w ubiegłym tygodniu korzystając z każdego miejsca w którym się znajdowała, nawoływała niczym komunistyczna agitatorka do dzisiejszego protestu kobiet. Nie wiem dlaczego ale te moim zdaniem lekko trzepnięte panie wypowiadają się w imieniu kobiet. Jeżeli już to niektórych kobiet. Nie wróżę powodzenie temu protestowi, jeżeli głównym ma być hasło prawa do aborcji , czy tabletki dzień po. Ale te , które uważają , że są reprezentantkami kobiet , muszą się jakoś wykazać i pokazać , że coś robią za zagraniczne pieniądze, stąd ten protest.
~ 3-10-2017 11:11
dzisiaj lewackie skur... sponsorowane przez Sorosa robią pokazówe na Rynku.
~B+ 3-10-2017 11:11
W sprawie 500+ czy uchodźców jak chorągiewki, raz tak, raz siak, rano za, w południe przeciw, a wieczorem znowu za?!Zero programu poza oczywiście "ulica i zagranica".
~emeryt 3-10-2017 11:18
Tusk, Gonkiewicz, Schetyna i inni od lat wypaczaja demokracje, ii isprawiedliwosc i prywatyzace bo u nich liczy sie kolesiostwo pieniadz i nietykalnosc i co ciekawe to maja poparcie czesci spoleczenstwa W sadach sa rowni ,rowniejsi i nietykalni i calkowity brak obiektywizmu i brak reform i wielu ustaw systematycznie blokowanych przez wladze od lat ,brak wolnosci slowa/ cicha cenzura/i biurokracja na kazdym szczeblu oraz brak odpowiedzialnosci na wyzszych szczeblach.Nie popieram pseudopolitykow i ich doradcow za nasze podatki.
~kjhkjhjkhjkh 3-10-2017 11:19
Putinowcy dominują.
~lesław 3-10-2017 11:24
Już Tusku krzyczał że Schetyna to cieć i go pogonił, żal ciecia słuchać. To upadłe towarzystwo bredzi i kwiczy KOMPROMITACJA.
Tomasz Miroszkin 3-10-2017 11:54
Człowiek tragedia z człowiekiem rozpacz.
~POgarda 3-10-2017 12:00
Najbardziej mnie cieszą te smętne miny. Jak u skazańców. Cała sala taka
~ 3-10-2017 12:17
Śmieszne UBecy i ich ubecki pomiot krzyczą "Solidarność" i "demokracja" a przecież to oni zwalczali Solidarność i bronili komunizmu.
~ 3-10-2017 12:22
UWIELBIAM komentarze, zamieszczane pod publikacjami z politykiem. Z każdym politykiem. Niezależnie od jego światopoglądu oraz prezentowanej wizji spoleczno-gospodarczego rozwoju kraju. Cieszy fakt, że - na razie - w Polsce nie ma wojny domowej a wszyscy politycy, zarówno z "dobrej zmiany i opozycji, chcą dla nas dobrze.
~"ubustwo" 3-10-2017 12:37
Jeszcze trochę potrwa, pewnie razem z TRWAM " ubustwo " umysłowe... Pincet na potomka , to trochę za mało ,aby z "ubustwem " sobie poradzić, choć słownik w "kompie" jest za darmo... Schetyna nawet lisim uśmieszkiem tego "ubustwa" nie przeploszy...
~politykier 3-10-2017 12:40
Charakter i denerwująca mimika i postawa Schetyny są znane, ale jak nie wstyd Zofii Czernow.
~pff 3-10-2017 13:09
Schetyna to.dosc slaby mowca i lider,ale w kwestii 500+ i wieku emerytalnego jest pragmatyczny , bo mozna ograniczyc wydatki z tym zwiazane,ale odwrotu nie ma, wyborcza arytmetyka to suka :) .Kaczynski jest rownie jak Schetyna cieniutki, pitoli w kolko swoje mantry, przed wyborami trzeba go chowac :) Nasze glowne partie maja liderow stanowiacych dla partii obciazenie, nie wsparcie.W PiS niezlym szefem bylby Karczewski , lub Morawiecki, w PO np Nitras, ich debaty bylyby ucztą dla oczu i uszu.Gledzenie Schetyny i Kaczynskiego jest zwyczajnie nudne.
~jeleniogórzanka 3-10-2017 13:22
Reforma emerytalna upaprana po pachy w g... Nikt nie robi mi laski po 40-latach pracy.
~FILUT 3-10-2017 13:41
To jest wojna! Trzecie pokolenie Ubeków z nadania Moskwy walczy z trzecim pokoleniem Akowców- patriotów.
~POpatrz na zdjęcia 3-10-2017 13:43
Co tam widać? Smutni ludzie, w podeszłym wieku, na scenie i sali. Mało budujący obrazek, w domu starców jest bardziej wesoło.
~kijanka 3-10-2017 13:52
Całe szczęście że nie mamy EURO. Bo zawsze będzie można dodrukować pieniądze. Chleb będzie po 40 złotych, ale lud pisowski będzie szalał z zachwytu.
~Chicot 3-10-2017 14:01
Facet który rozpieprzył cała PO powinien strzelić sobie w łeb zamiast udawać wielkiego naprawiacz Polski.
~FFF 3-10-2017 14:07
Smętne i smutne......
~!!! 3-10-2017 14:07
Schetyna - Agencina ! Paszoł won!
~ 3-10-2017 14:37
W najnowszym sondażu Kantar Public w najbogatszej grupie Polaków Prawo i Sprawiedliwość cieszy się największym poparciem.
~BIEŃKOWSKA 3-10-2017 14:37
Ale jaja, ale jaja! Schetyna syndykiem masy upadłościowej!
~Ziutek Wentylek 3-10-2017 14:48
#Wolność nie Socjalizm! Janusz Korwin-Mikke, Konrad Berkowicz, Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun. Tyle opcji do wyboru, a ludzie dalej za socjalizmem we łbach. Ehh...W sumie to chyba ludzie lubią być dojeni jak krowy...
~acab 3-10-2017 14:54
PO to by obiecało nawet 500 milionów plus byleby wygrać wybory... i rozkradać dalej to co zostało i to co PIS zdążył odbudować.
Grażyna Haliczko 3-10-2017 14:56
Przyjechał smęcić dupę przed wyborami.przecież to głąb kapuściany.
~sk 3-10-2017 15:18
A to sknerus jeszcze niedawno obiecywał 1000 zł.
~### 3-10-2017 15:24
paszoł won...
~Duk 3-10-2017 15:43
Schetyna nie lej ludziom wody do głowy jesteście zwykłymi sprzedawczykami polski odejdz na zawsze koniec rozkradania mojego kraju .
~Bambo 3-10-2017 16:14
To co mówił ten pan, się nazywa: deja vu... Powiedzał chłopek roztropek co wiedział... Partacze Obywatelscy sami się pogrążacie.
~roko 3-10-2017 16:25
OJ że ta ziemia wydała takiego de...a
~$ 3-10-2017 16:42
Ziutek Wentylek - brawo! Kilkadziesiąt lat w niewoli (indoktrynacja) zrobiło mentalne spustoszenie w umysłach ludzi - homo sovieticus.
~PO-ludzie beste 3-10-2017 16:47
I oni jeszcze maja czelność coś tam modulować !!!!! A dalej won na drzewo próżniacza dziczo !!!!!!!!!!!
~Klm 3-10-2017 17:00
Grzesiu wracaj do domu My nie powiemy nikomu!!!
~Boss 3-10-2017 17:09
Schetyna to kryminalista który powinien gnić w więzieniu za aferę hazardową
~Lola 3-10-2017 17:15
Ale kompromitacja! W życiu! nawet sobie ;) nie przyznam się, że głosowałam kiedyś na takich jak ten żałosny pan
~Raf44 3-10-2017 17:32
Czerwony s..rwysyn won z Polski
~chichot 3-10-2017 17:39
Ten palant rozpieprzył całą PO i teraz ma czelność szukać winnych wszędzie tylko nie u siebie.
~xyz 3-10-2017 18:19
8 lat nie zrobili kompletnie nic,, NIC dobrego dla tego kraju. A komentują,oceniają. xD Schety, 500+ nie sluzy demografii, ale to co robiliscie to sluzylo, tak? :)
~Real 3-10-2017 18:35
Panie Schetyna pan historyk, tak jak Tusk, Komorowski itd. Co prawda ja też nie ekonomista, ale nie jest to nauka typu matematyka, chemia, medycyna, studia politechniczne. Jednak podstawy ekonomii taki polityk powinien znać, nic trudnego. Poducz się pan. Pis zastosował sprawdzone, oparte na keynesowskich zasadach rozwiązanie. Teoria zagregowanego popytu zadziałała w praktyce. Przez wiele lat, mimo wzrostu wydajności, płace stały w miejscu, co powodowało, że gospodarka ledwo się tliła, dług narastał, a społeczeństwo ubożało, tonąc w różnego rodzaju kredytach, pożyczkach itp. U Keynesa istnieje twierdzenie, które mówi nam, że kiedy rośnie wydajność powinny rosnąć płace, wtedy nie obawiamy się impulsu inflacyjnego, gdyż gospodarka jest w równowadze. Niestety monetaryści...
~ 3-10-2017 18:42
Niestety monetaryści Balcerowicz&co twierdzili, że " niewidzialna ręka rynku " jest lepsza niż keynesowskie p..rdoły i umocnili złotówkę do granic absurdu. Położyli tym samym eksport i dławili naszą gospodarkę. Wzrost płacy minimalnej w połączeniu z 500+ dodało brakujących od lat pieniędzy i pobudziło koniunkturę gospodarczą. Dobra koniunktura w Europie to tylko pozytywny dodatek. Ale rozumiem, pan historyk czy inny politolog, socjolog. Kaczyński czy Duda choćby dlatego są dużo lepsi do polityki, ponieważ skończyli PRAWDZIWE studia, prawo. A leserstwo pokończyło co pokończyło, to pozostaje praca w szkole i to cenię. Poza tym jest jeszcze kasa w Biedronce, urzędnik albo największe zło - polityk.
~Grzesiek M 3-10-2017 19:10
Dajcie już spokój.To POlityczny trup.Leży i kwiczy jak te całe miasto.A wiem coś o tym bo pracuję tu prawie 20 lat.
~ 3-10-2017 19:11
Jak ta bidula Czernow nie wstydzi się i pokazuje publicznie jak znosi ten obciach? Tusk rozwalił Polske PO UNIE,plótł bzdury kpił z całej Polski nic nie umiał .Tak tez robi w Brukseli.Kompromitacja !!! a ogólnie nudziarstwo do kwadratu
~ 3-10-2017 19:15
Schetyna powinien się zacząć leczyć na nogi u ortopedy,bo na psychiatrę jest już zapóżno!!!.
~Gość 3-10-2017 19:28
Przeczytałem co ten błazen wygaduje aż po prostu nie chce się wierzyć ,rządzili 8 lat mieli tyle możliwości błazny nic nie zrobili Schetyna i Kopacz łgali ludziom w żywe oczy to aż wstyd ,a teraz nawet konkretnego programu nie przedstawiają tylko przez 27 lat nas Kaczyńskimi styraszą szkalują tego człowieka przez tyle lat ale cóż jak sie jest nic nie wartym politykiem jak Schetyna Kopacz Czernow to cóż mozna powiedzieć innego jak tylko bzdury opowiadać w ciemnogrodzie ,ale Jelenia Góra to nie ciemnogród i wody lanej przez tych oszołomów nie dadzą sobie wcisnąć ,Schetyna to krętacz i szuja ,Donosiciel na Mój kraj ,wredna menda a Czernow ta od zniszczenia Aniluxu to też oszust i oszolom
~Janunio 3-10-2017 20:33
Państwu już dziękujemy.Dość złodziejstwa i pchania nas w niemieckie łapska. Schetyna pajacyk nawet przewodzenie bandytami utracił. Rysio ,przy całej swojej głupocie, zagina cię na każdym ,,spontanicznym'' wiecu.Partią kieruje Hajka -bufetowa mieszkająca wraz ze złodziejami prywatyzacji w przywłaszczonej kamienicy . Plugawe dranie!
~ 3-10-2017 20:51
Schetyna do J.G. zawitał, kolej na kogoś z PiS-du. Zapewniam, iż przyjęty zostanie równie miłymi komentami jak szef PO.
~Iwo 3-10-2017 21:17
Bardzo niesympatyczni i źli ludzie !!!
~buuu 3-10-2017 22:09
Schetyna mówi o 500 + a widownia na sali 50 +.
~ 3-10-2017 22:52
Czernow nie ma wstydu. Schetyna pomysłu na tą swoją pseudopartię. Wróżę im taki sam los jak SLD.
~tak 4-10-2017 0:15
,,Zeby lepiej zylo sie platformie,, nie damy sie nabrac w Polsce maja rzadzic POLACY a nie obcy ktorzy donosza na Polske
~ 4-10-2017 6:05
17 000 mlodych zdolnyck obywateli naszego pieknego miasta ucieklo za granice ,centrum miasa ZAMORDOWALISCIE. Odkrecajcie tabliczki idziemy PO was
~ 4-10-2017 6:07
Czego sie dotkneliscie to spierd---cie. Aby wam i waszym kolesia zylo sie lepiej.
~44444444444 4-10-2017 7:17
Szanowni wielbiciele PIS- u , nie tracie energii na wpisy-hejty w/s PO i Schetyny.... wstańcie z kolan i udajcie się na spotkanie z niejaką panią posłanką z PIS-u ...tam ciąg dalszy bicia pokłonów i może coś w zamian.... . Życzę udanego spotkania.....
~Gość 4-10-2017 16:47
I wolę iść na spotkaie z posłanką PIS bo oni cos robią realnego tylko ta PO wiecznie nie zadowolona bo ubekom emerytury obcieli i chcą wreszcie sądownictwo zmienić żeby nie było jak bylo , i wolne niedziele w handlu wprowadzić ,zmniejszyli wiek emerytalny i dali 500 plus ,a co te zawszeńce z PO zrobili i PSL przez 8 lat ano tylko to ze nachlani pletli bzdury w Sowa i Przyjaciele ,reprywatyzacja Warszawy to ich dziedzictwo naturalne i ta Walc ,no i Schetyna od afery Hazardowej co to Tusk nawet go pogonił a teraz sapią i skomlą w brukseli na Polski demokratycznie wybrany Rząd,jak te szuje ujadają wszedzie gdzie tylko można ,mieli swój czas i swoje pieć minut a teraz poszli wonnnnn gnoje donosiciele
~do 03-10-2017 18:42 | ~ | [usu 5-10-2017 0:43
Kaczyński czy Duda choćby dlatego są dużo lepsi do polityki, ponieważ skończyli PRAWDZIWE studia, prawo. Tak jest, podobnie jak Gronkiewicz, Rzepiliński, Gersdorf, Płatek, Grabarczyk itd.
~Obs 6-10-2017 8:59
PiS chce nam tu z gotować dyktaturę rodem z krajów komunistycznych, zaczęli od trybunału, teraz sady potem media. Na koniec obudzimy sie w Polsce sprzed 30 lat. Ludzie obudzcie sie bo potem będzie za późno.
~Polak 11-10-2017 16:02
Jestem szczęśliwy i dumny że w koncu Polacy przejrzeli na oczy i zobaczyli że PO to zli ludzie .Niech żyje Polska .
~ola 18-10-2017 10:56
kto tego kundla tu do jeleniej wpuscil nie mozna na niego patrzec
~walus4 21-10-2017 15:58
Platforma stawia na młodzież,tak trzymajcie lemingi,sukces murowany.
adam57sochrau 22-10-2017 13:52
Schetyna to osiol,co trzy tygodnie plecie inne dyrdymaly!Kto nie wierzy niech go poslucha sprzed miesiaca,dwoch czy trzech miesiecy.Kopara opada.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wizyta prezydenta Andrzeja Dudy w Jakuszycach  

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Na finał kampanii wyborczej

Drzymały i Flisaków gotowe – od kiedy MZK?

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
793
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%