MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Scena dla talentów

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 2 kwietnia 2019, 6:05
Aktualizacja: Środa, 3 kwietnia 2019, 6:33
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Fot. Jerzy Wrona
Henryk Gradkowski, były rektor Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze, Zespół Szklarki z Piechowic, Natalia Stich czy Ryszard Stańko z Barcinka – to czworo debiutantów, którzy wystąpią w Klubie Kwadrat przy ul. Bankowej podczas koncertu "Mikrofon dla artystycznie uzdolnionych". Spotkanie zaplanowano na poniedziałek (08.04.br.), na godz. 18.00. Wstęp jest wolny!

Poza debiutantami na scenie zaprezentują się także dotychczasowi goście. Z pewnością na scenie nie zabraknie występu zespołu Perfectum. Na koncert tradycyjnie zaprasza Alfreda Rękowska, inicjatorka i koordynatorka przedsięwzięcia "Mikrofon dla artystycznie uzdolnionych", a także Jerzy Wrona - kierownik administracyjny imprezy.

Zachęcamy do udziału wszystkie "talenciaki", niezależnie od wieku – mówi pomysłodawczyni spotkań, Alfreda Rękowska. - Warsztaty i przygotowania przyszłych wykonawców uzdolnionych wokalnie, instrumentalnie, kabaretowo czy poetycko, odbywają się w każdą środę od 16.00 do 18.00, w JCK przy ulicy Bankowej 28 – 30 w pokoju nr 212 (I piętro). Zapraszam do przyjścia i zaprezentowania się, a następnie do udziału w koncercie. Staramy się, by poziom tych spotkań był bardzo wysoki. Dlatego zachęcamy również osoby, które chciałyby posłuchać debiutantów i stałych artystów do odwiedzenia nas w ten poniedziałkowy wieczór. Zapewniamy niezapomniane wrażenia i niezwykłą atmosferę – zapewnia organizatorka.

Przypominamy, że spotkania odbywają się w kawiarni Klubu Kwadrat w budynku Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul. Bankowej 28-30 w Jeleniej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

4
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Poranek rodzinny w „Muflonie” po marynarsku

Wirtuozi jazzu

Park już gotowy

Zaczytaj się z Jelonką.com

Zaczytaj się z Jelonką.com

Ceramiczna wystawa

Stop marginalizacji średnich miast

Trudny dojazd do SP 3

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
775
Tak
15%
Nie
64%
Nie wiem
21%