MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

„Sandra” hojnym Mikołajem dla „Nadziei”

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Niedziela, 5 grudnia 2010, 9:08
Aktualizacja: 9:08
Autor: RED
Fot. Organizator
Niezapomnianą frajdę w przededniu mikołajek sprawił najmłodszym wychowankom Domu Dziecka „Nadzieja” hotel Sandra SPA w Karpaczu.

Placówka zafundowała dziewczętom i chłopcom wizytę w miejscowym parku wodnym, a także gorący posiłek, po którym goście wyszaleli się na parkiecie z pomocą didżeja. Po tych atrakcjach dzieci z „Nadziei” odwiedził Mikołaj z workiem pełnym prezentów.

Każdy z wychowanków dostał maskotkę i słodycze. Wiele radości sprawiły tez najnowsze konsole do gier, które także znalazły się w mikołajowym worku. Jak nas informuje Joanna Kramarczyk z „Nadziei”, dzieci marzyły o takim prezencie.

Wszyscy mali goście wraz z opiekunami dziękują za hojność i dobre serce Aleksandrze Nalberczyńskiej, dyrektor Sandra SPA, a także firmie Kry-cha, która nieodpłatnie zawiozła i przywiozła dzieci z tej niecodziennej wycieczki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Uzupełniający egzamin do cieplickiego „Plastyka”

Finał na lawecie

Egzaminy zawodowe uczniów kowarskiego Lema

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~jelel 5-12-2010 10:31
brawo darczyńcy!!! Kiedyś mój ojciec co roku jezdził do domu dziecka jako Święty Mikołaj. Póżniej przez parę dni chodził zamyslony i przeżywał jak te dzieci mają ciężko bez rodziców.
~Iza 5-12-2010 11:41
I chwala im za to!!!Darczyncy nic nie stracili,tylko zyskali bezgraniczna radosc dzieciakow!!!
~hugo 5-12-2010 13:56
super...
~ 5-12-2010 21:15
Brawo!!!
~Trzy grosze 6-12-2010 3:27
...dobro, ktore czynisz zawsze wraca...
~J.K. 6-12-2010 14:12
Witam - nie jestem z "Nadzieji" - ja tylko organizuję imprezy w ramach akcji "Moje Marzenie", załatwiam transport, dobieram dzieci itp. - całkiem prywatnie. Nie udałoby się to bez wspaniałych ludzi - takich jak Pani Ola Nalberczyńska i Pan Chadży, którym bardzo dziękuję. Fundatorem imprezy była "Sandra", która przyjęła w sumie 50 dzieci. W imprezie brały udział domy dziecka: "Nadzieja", "Sobieradzik", dzieci z pogotowia opiekuńczego i kilkoro maluchów z ubogich rodzin. Każde dziecko dostało piękną paczkę. Może przyłączą się inne firmy, hotele, osoby prywane? Zapraszam! Joanna Kramarczuk
~ 11-12-2010 19:57
Ostatnio Sandra wypłaciła premie pracownikom w wysokości jednej pensji i oczywiście paczki świąteczne będą jak zwykle co roku bogate. Co na to inni "karpaccy przedsiębiorcy"? Jak oni pomagają potrzebującym ? Sandra jest hojna nie tylko dla tych, którzy potrzebują pomocy. Pozdrowienia dla Prezesa i Dyrekcji.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radosna edukacja w przedszkolach

Pszczeli projekt KPN

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Koderzy ze Ścięgien

Nabór do szkół ponadpodstawowych  

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2121
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%