MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Samochód osobowy wjechał w Kostrzycy w autobus PKS

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 14 stycznia 2013, 17:30
Aktualizacja: Środa, 16 stycznia 2013, 7:35
Autor: Tor
Fot. Tor
Dzisiaj (14 stycznia br.) około godz 16.00 doszło do kolizji w Kostrzycy. Według relacji świadków, samochód osobowy wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w autobus kursowy PKS relacji Jelenia Góra – Karpacz.

Rzecznik KMP w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska potwierdza informacje świadka zdarzenia. - 23-letni kierowca renaulta nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w autobus kursowy PKS. Nikomu nic się nie stało. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych - mówi.

Ogłoszenia

Czytaj również

PiS zaprezentował kandydatów

Sukces naszych poszukiwaczy

Wakacje z naturą

Komentarze (41) Dodaj komentarz

~turystka 14-01-2013 18:00
A gdzie jest .......Kostryzyca ??????????
~... 14-01-2013 18:39
...a tam w Polandzie to wogole jeszcze odsniezaja...?czy juz dali sobie spokoj i na wiosne czekaja...?
~ 14-01-2013 18:39
Kostryzyca jest w Jugosławi
~rydzykant 14-01-2013 18:46
Kostrzyca? To bedzie na północ od jelonki,po 2miesiącach wołami skręcić w prawo a potem 23 słońca i 24 księżyce,gdzieś tam
~Anonim2 14-01-2013 19:01
Odśnieżają? Na przykład ul. Mickiewicza do Oś.Czarnego i owszem, ale dalej do Balatonu (gdzie jest koniec obszaru JG) to już nie, porobiły się tam koleiny w śniegu i na tej wąskiej drodze mijanie się jest niezłym zastrzykiem adrenaliny ! Zastanawiam się, kto z notabli UM mieszka na Czarnym?
~ 14-01-2013 19:20
Samochod osobowy... Trudno renowke tak nazwac! ale coz, niektorzy w ta prawde uwierza po czasie, ze to cos mialo byc autem ale cos spaprali. Z drugiej strony, widac brawure i przecene umiejetnosci. W koncu trzeba uwierzyc ze opony z reklamy nie daja przyczepnosci jak wychwala sie na spotach. To jest zima, snieg zawsze byl i bedzie sliski, wbijcie sobie to do glow podworkowi mistrzowie prowadzenia auta. Nawet Cholowczyc sie przeliczyl!
~Yacek 14-01-2013 19:26
był wypadek, była gazeta - teraz drogowcy nie poskąpią piachu i będzie tam piaskownica jak talala, szkoda że dopiero po wypadku
~:p 14-01-2013 19:29
A kto to jest "Cholowczyc"? :p Otóż pan Hołowczyc przeliczył się podczas rajdu na pustyni, a nie na śniegu - porównanie jakiego użyłeś/aś pasuje jak prawo i sprawiedliwość do PiS :p
~07 14-01-2013 19:29
kostrzyca jest 50 km na polnoc od gdanska...
~ 14-01-2013 19:33
Mialem na mysli ze nawet mistrz sie myli, a jazda po piasku to podobna jest do jazdy po sniegu, z tym ze tam trudno o drzewa
~PARASITE 14-01-2013 19:34
KOSTARIKA a od kiedy tam śnieg pada !!! istny koniec swiata
~:) 14-01-2013 19:52
ładnie widać jak służby dbają o drogi ...
~ADI 14-01-2013 20:06
PO CO WYPRZEDZA NA TRZECIEGO
~PARASITE 14-01-2013 20:08
Najgorsze jest to że po lewej jest szkoła podstawowa i jak by tak dziecko akurat wracało ze szkoły :( . A co do samego wypadku to Pan kierujący samochodem osobowym wyprzedzał inny samochód a z naprzeciwka jechał autobus ,chcąc szybko zjechać na swój pas wpadł on w poślizg i uderzył bokiem w autobus
~cdi 14-01-2013 20:28
Ale urwał! Ale to było dobre!
~ 14-01-2013 20:45
dobrze ze nikomu nic sie nie stalo. przestancie medytowac co by bylo gdyby. Kierowca osobowki zostal ukarany i cudem jest ze nie stracil zycia. Bylo minelo dostal nauczke do konca zycia!!!!!
~hatr 14-01-2013 20:51
" -- A gdyby to matka Wasza ...? -- Matka ? Matka siedzi obok ! "
~filozof 14-01-2013 20:51
komentarze na portalach internetowych nigdy mnie nie dziwiły, ale to co widzę na tym portalu informacyjnym jest poprostu patologią . Ludzie jeżeli nie potraficie napisać czegoś inteligentnego co naprawdę mogło by się odnieść do danej sytuacji to nie piszcie . Wasze komentarze potwierdzają tezę, że Polska to " kraj idiotów " ... Oczywiście nie obrażając osób, które mają coś ciekawego do powiedzenia :) Miejmy nadzieję, że nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu :)
~filozof 14-01-2013 20:58
komentarze na portalach internetowych nigdy mnie nie dziwiły, ale to co widzę na tym portalu informacyjnym jest poprostu patologią . Ludzie jeżeli nie potraficie napisać czegoś inteligentnego co naprawdę mogło by się odnieść do danej sytuacji to nie piszcie . Wasze komentarze potwierdzają tezę, że Polska to " kraj idiotów " ... Oczywiście nie obrażając osób, które mają coś ciekawego do powiedzenia :) Miejmy nadzieję, że nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu :)
~XD 14-01-2013 20:58
DOBRE Z TĄ KOSTRZYCĄ W JUGOSŁAWI ;)
~gosc portalu 14-01-2013 21:01
Takie nieodsniezone drogi, policja powinna zamykac a powiat ukarany solidnie grzywna za nie odsniezanieprzeciez ktos bieze za to kase
~anonim997 14-01-2013 21:59
Ludzie jesteście bandom ....
~Bębę 14-01-2013 22:19
Kara śmierci to za mało dla takich czubów, zabrać prawo jazdy cwaniakowi i do łagrów.
~doANONIM997 14-01-2013 22:28
....i zapomniałeś dodać bandą (bandom) analfabetów taich jak ty
rymcycymcy 14-01-2013 22:46
"...mówi, że matka siedzi obok ...powtarzam, matka siedzi obok ! ...tu Brzoza, odbiór ! " :)
rymcycymcy 14-01-2013 23:20
20:58 | ~filozof | ...zauważam śmiało, że Twój wpis również ani na temat, ani inteligentny :) ...a zatem podlega również Twojej ocenie ! :)
~Wuwu 15-01-2013 0:34
Każdy z Nas mógł jechać tym autobusem. Nie wesoła sytuacji, Nasi kochani strażacy, policjanci i ratownicy medyczni na pewno wykonali swoją pracę na 1001% owacje dla nich a także kierowcy autobusu i samochodu Wasz refleks uratował kilka istnień. Kierowcy samochodu na pewno jest teraz wstyd, mam nadzieję że nikt go nie skrzyczał.
~Ja 15-01-2013 9:59
Autobusu szkoda...
~bandom 15-01-2013 10:18
rymcy...czemu zadajesz sie z bandom?
~bbb 15-01-2013 10:39
Poszedł bokiem;)
~kierOFFca 15-01-2013 10:43
DO >> "14-01-2013 19:20 | ~ | *.jeleniagora.vectranet.pl (78.88.*.*)" >> ...to ciekawe, bo jeżdżąc po Polsce i Europie, najczęściej uwagę mą przykuwały zasilające pas awaryjny "pseudo bolidy" ze stajni VieśWagena (cała paleta) a wraz z nimi czekający na cud ze zdumioną miną ( bezcenne ) powożący nimi furmani. O dziwo żadnych "Francuzów" i "Włoszek" ;-) Dalej ufaj mitom a daleko nie zajedziesz...!!!
~;p 15-01-2013 10:43
Kostrzyca leży nad większym z morzy Czechosłowacji. Najłatwiej dojechać obwodnica Atlantydy i zjechać na drugim zjeździe do Nibylandii. PS jak dojedziesz do Smallville tzn. że jestes za daleko:)
~Anonim112 15-01-2013 10:48
Do>> 14-01-2013 21:59 | ~anonim997 | *.internet.cyfrowypolsat.pl (93.154.*.*) "Ludzie jesteście bandom ...." >> popracuj nad "ORTOGRAFIOM" ;-)
~devilek 15-01-2013 10:52
http://www.luzycki.info/teksty,artykuly,3,1,sport,124.html
~memfis 15-01-2013 11:55
hehe no dobre z ta kostrzyca:P dobrze ze ktos okrelil dokladne polozenie hehe matko bosko kochanooo:P
~ 15-01-2013 12:18
KieroFFco! w motoryzacji siedze od 1969 roku, jestem zawodowcem i wiem co pisze na temat pseudo pojazdu RENO. Nigdy, ani osobowki, autobusy ani ciezarowki nie byly ikona solidnosci a tym samym trwalosci. Pracujacy na tym sprzecie ludzie, czesto przekleli ta marke zwiac ten Schajs francuzkim Liazem. Auta typu dziwolag, Ich konstrukcja zawsze odbiega od standardow i jest cos na wspak jak w rasowych autach. Plastik, marna elektronika, blachy na kilka sezonow i delikatnosc. Jedynie kiedys byly oszczedne i trwale silniki, ale to juz przeszlosc.
~pero 15-01-2013 16:10
pozdrawiam wsztstkich ... co tu nabrużdzili.
~ 15-01-2013 17:20
Ledwo się drasneli
~Thebrymbrym 15-01-2013 19:48
l ~filozof l Jak chcesz filozofować to zmień nick na rymcycymcy ! :)
~dziadek mróz 15-01-2013 20:30
tesz mam takom megane w kombiaczu. jak cos to chalogeny kupiem chentnie. pozdrawiam fszystkich urzytkownikuf renówek...
~leszczyk 15-01-2013 21:08
dziadek mroz jest the besciakiem

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rodzinne tworzenie rękodzieł i animacje

Pokój ponownie rywalem Mroza

Bawili się na festynie

PiS ujawnił listy kandydatów

Nowe nazwy przystanków MZK

Sonda

Czy jeleniogórski SOR zasługuje na krytykę?

Oddanych
głosów
107
Tak
70%
Nie
10%
Nie wiem
20%