MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Salon Toyota Nowakowski rusza pełną parą w Jeleniej Górze. Poznaj niezawodne auta hybrydowe już w najbliższy weekend!

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 4 października 2017, 11:01
Aktualizacja: Środa, 11 października 2017, 5:59
Autor: TS
Fot. TS
Jeszcze do niedawna jeleniogórski salon Toyota Nowakowski sprzedawał tylko auta używane w ramach programu Toyota Plus. Od 2 października wszystko się zmieniło – salon przy ul. Wrocławskiej 99a, uzyskał autoryzację i rusza pełną parą. Tym samym posiadacze samochodów marki Toyota będą mogli skorzystać na miejscu z profesjonalnego serwisu oraz z bogatej oferty aut nowych w firmie Toyota Nowakowski. To jedyny dealer marki Toyota w Jeleniej Górze i to dealer najmocniejszej marki na rynku światowym.

- Dotąd Jeleniogórzanie musieli jeździć po auta nowe oraz na serwis do naszego wałbrzyskiego lub wrocławskiego salonu. Od października się to zmienia. Rozbudowaliśmy salon, poszerzyliśmy jego ofertę i zwiększyliśmy załogę. Chcemy być leaderem na rynku i chcemy żeby jak największa liczba mieszkańców Jeleniej Góry pokochała Toyotę, bo to bezpieczne i niezawodne samochody – mówi Prezes Zarządu Toyota Nowakowski – Iwona Nowakowska – Sołtys.

Toyota Nowakowski istnieje na rynku już 25 lat. Pierwszy salon powstał w Świebodzicach i po czasie przeniesiono go do nowoczesnej siedziby w Wałbrzychu. W 2004 roku firma otworzyła kolejny salon – tym razem w Bielanach Wrocławskich. Salon w Jeleniej Górze jest kolejnym krokiem ku rozbudowie sieci salonów po szyldem Nowakowski na terenie Dolnego Śląska. Cały czas firma modernizuje też istniejące salony tak, aby maksymalnie odpowiedzieć na zapotrzebowania rynku i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Toyota Nowakowski to nie tylko dealer marki, ale sprawnie przemyślane zaplecze w postaci serwisu mechanicznego, doradztwa kredytowego, ubezpieczeniowego oraz serwisu blacharsko – lakierniczego. Poza sprzedażą aut nowych, Toyota Nowakowski sprzedaje także auta używane z gwarancją i posiada aż dwieście egzemplarzy w ciągłej sprzedaży. Wybierając się do jeleniogórskiego salonu zostaniemy zatem obsłużeni kompleksowo i z pewnością wrócimy, ponieważ obsługa jest profesjonalna i przyjazna.

- Dotąd kupowałem w jeleniogórskim salonie tylko auta używane, dzisiaj przyjechałem rozejrzeć się za autem hybrydowym do firmy. Wiem, że mogę tu już kupić auta nowe i w końcu będę mógł korzystać z serwisu. To dla mnie duże udogodnienie i oszczędność czasu, ponieważ wcześniej musiałem jeździć do Wałbrzycha. – mówi jeden z klientów firmy, prowadzący działalność w Karpaczu.

Toyota Nowakowski nie przestaje zaskakiwać. W najbliższy weekend wypatrujcie korowodów modeli Aygo na jeleniogórskich drogach. Ponadto Toyota szykuje dla Państwa niecodzienne atrakcje – w salonie w Maciejowej odbędą Dni Otwarte, które mają przybliżyć klientom salon, jego ofertę i personel, który jest do Państwa dyspozycji. Jednak nie będą to zwykłe Dni Otwarte, ale Dni Samochodów Hybrydowych. Auta hybrydowe to przyszłość – po pierwsze emitują mniej spalin, po drugie są oszczędne i ekologiczne. Jeśli ekologia łączy się z oszczędnością, to musi to być Toyota! Do tego jest to jedyna marka, która posiada dwadzieścia lat doświadczenia w tworzeniu aut z silnikami hybrydowymi. Przyjdźcie i przekonajcie się sami jak wiele zalet mają auta hybrydowe, skorzystajcie z atrakcji i poznajcie salon, jego załogę, i nową ofertę marki Toyota w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Łagodny wyrok za zakatowanie kota

Trwa rozbudowa SOSW

Czy uda się zniszczyć toksyczną roślinę?

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Bolesławieckie Święto Ceramiki

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Kampania: Karkonosze – dodaj do ulubionych  

Trwa budowa punktu widokowego

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2171
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%